مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40904 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آذر 1396 -ساعت : 14:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار نوشهر:

سرانه فضای سبز نوشهر ۲.۷ متر مربع است

مازندشورا: نوشهر - شهردار نوشهر سرانه فضای سبز را در شهر ۲.۷ مترمربع اعلام کرد و گفت: این میزان طبق استاندارد در کشور ۱۲ متر مربع باید باشد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار مهر، مجید شعبان نژاد شامگاه چهارشنبه در کارگاه آموزشی طراحی فضای سبز عمودی و بام در نوشهر تغییرات اساسی را در معماری شهری نوشهر لازم دانست و گفت: سرانه فضای سبز در نوشهر ۲.۷ متر مربع است.

وی با بیان اینکه  تغییر در  معماری  شهر  جزو اولویت های کاری شهرداری خواهد بود، اظهار داشت: تغییرات اساسی قرار است در معماری شهری نوشهر اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه شرایط مالی شهرداری ها مساعد نیست، تغییردر نوع معماری شهری را امری مثبت ارزیابی کردو افزود: تمایل دارم  اجرای خوبی از پروژه های معماری و تغییرات مناسبی در مبلمان شهری نوشهر ایجاد کنم و این ظاهر شهر را تغییر خواهد داد.

 شعبان نژاد با اشاره به شرایط نامساعد مالی که شهرداری ها را با مشکلاتی در انجام امور عمرانی مواجه کرده بیان داشت : شهرداری نوشهر هم همچون شهرداری های دیگر استان با این مساله درگیر است به همین خاطر باید برای ایجاد درآمد پایدار به فکر راهی برای افزایش درآمد باشیم.

وی  رونق بخش گردشگری نوشهر را موجب بهبود سطح معیشتی و رونق اقتصادی خواند و تصریح کرد : باید با تلاش هایی که انجام می دهیم پای گردشگران را به شهر نوشهر باز کنیم به گونه ی که افراد غیر بومی به این شهر بیایند و بخش گردشگری این شهر را رونق بخشند.

شهردار نوشهر یادآور شد: تا زمانی که میادین شهری نوشهر اصلاح نشود و تغییراتی در بخش مبلمان شهری صورت نگیرد بخش گردشگری نوشهر  پیشرفتی نخواهد داشت.

شعبان نژاد همکاری شهروندان را در این زمینه خواستار شدو  ابراز امیدواری کرد: با ایجاد فضایی زیبا در نوشهر بتوانیم گردشگران زیادی را به این شهر جذب کنیم.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - شهرداری - معماری - ایجاد - تغییرات - گردشگری - گردشگران - مبلمان - درآمد - تغییر - سرانه - شعبان - اساسی - شهردار - شرایط -

نظر شما در مورد : سرانه فضای سبز نوشهر ۲.۷ متر مربع است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*