مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40953 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آذر 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود گفت: رمز پایداری امنیت و آرامش کشور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

پایداری امنیت کشور با ترویج فرهنگ شهادت

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود گفت: رمز پایداری امنیت و آرامش کشور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

مازندشورا: سرهنگ رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود با حضور درمنزل شهید احمد عرب خزایلی دربخش گهرباران ضمن تجلیل از رشادت‌های شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی شهادت را هدیه‌ای الهی برشمرد وگفت: خانواده‌های معظم شهدا وظایف سنگینی را پس از شهدا برعهده دارند که همان ترویج فرهنگ عاشورایی و امر به معروف و نهی از منکردرجامعه است.

مازندشورا: وی با اشاره به اینکه رمز پایداری امنیت و آرامش کشور ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است، افزود: شهدا مایه سربلندی و افتخار ملت ایران اسلامی هستند و همه ما مدیون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود گفت: امنیت در سایه تلاش بی دریغ شهدا و ایثارگران به بار می‌نشیند و وظیفه ما ادامه راه سرخ شهیدان و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

سرهنگ رضوانی حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه را مهمترین پیام شهدا دانست و افزود: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی با توطئه‌های مختلف قصد دارند امنیت کشور را به مخاطره بیندازند که برای خنثی کردن این دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن همه آحاد جامعه بایستی با عمل به فرامین مقام عظمای ولایت و ادامه دادن راه شهدا نقش آفرینی کنند.

وی تاکید کرد: صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و جانبازان موجب رضایت پروردگار است و در سایه فداکاری و از خود گذشتگی این بزرگواران امروز امنیت و آرامش پایداری در جامعه حاکم است.


منبع : باشگاه خبرنگاران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمانده انتظامی شهرس -

نظر شما در مورد : فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود گفت: رمز پایداری امنیت و آرامش کشور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها