مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4096 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 10:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس عمران و بهسازی شهری فارس خبر داد:

اعتبارات تخصیص یافته مناسب در راه توانمندسازی خانه محلات استان فارس

مازندشورا: جلسه هم اندیشی در خصوص توانمندسازی خانه محلات با حضور مدیران و کارشناسان در اداره کل راه و شهرسازی فارس برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی فارس، ابراهیم بهاروند رئیس اداره عمران و بهسازی شهری ضمن ارزیابی مثبت اقدامات صورت پذیرفته، گفت: با تغییر مدیریت، سیاست و اهداف تغییر نکرده اما در تلاشیم تا تفکر نویی را به مجموعه تزریق کنیم.

وی افزود: در مقطعی از زمان جاذبه‌های شهر باعث مهاجرت از شهرها و روستاهای اطراف به شهر شیراز شده و محلات حاشیه‌ای و سکونتگاه‌های غیررسمی تشکیل شدند.

بهاروند با اشاره به اینکه مطالعات جامعی پیرامون توانمندسازی و ساماندهی این بافت‌ها صورت گرفته، گفت: در سال ۸۲ سند ملی توانمندسازی تدوین و تصمیم برآن شد تا محلات را براساس تجربه‌های بین‌الملل و سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) که بهترین بازده را داشته‌اند، توانمند کنند.

رئیس عمران و بهسازی شهری افزود: با توجه به ارتباط مستمری که با شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری داشتیم سعی شد اعتبارات خوبی برای استان جذب کنیم و اجرای قطعی این امر مستلزم تعامل سازنده و مشارکت دستگاه‌های ذیربط و ساکنین مناطق است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمران - بهسازی - محلات - توانمندسازی - تغییر - افزود - بهاروند - استان - اعتبارات - شهرسازی - اداره -

مطالب مرتبط با : اعتبارات تخصیص یافته مناسب در راه توانمندسازی خانه محلات استان فارس
نظر شما در مورد : اعتبارات تخصیص یافته مناسب در راه توانمندسازی خانه محلات استان فارس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها