مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4099 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 10:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صبح امروز انجام شد؛

حکم شهردار تهران به جابجایی و تغییر معاونین

مازندشورا: با حکم شهردار تهران تشکری هاشمی معاون منابع انسانی، عبدالهی معاون فرهنگی و اجتماعی و مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک و همچنین مجتبی یزدانی به سمت معاون خدمات شهری شهرداری تهران منصوب شدند تا فصل جدید جابجایی در شهرداری تهران انجام شود.

مازندشورا:

حکم شهردار تهران به جابجایی و تغییر معاونین بلدیه | صبح امروز اندکی پس از ساعت 10 محمدباقر قالیباف شهردار تهران به همراه مازیار حسینی به سالن ایران زمین ساختمان شهرداری تهران در خیابان بهشت آمد تا فصل جدیدی از تغییرات و جابجایی مدیران ارشد شهرداری تهران را رقم بزند. تغییراتی که از سال پیش خبرش منتشر شده بود و تنها زمان انجام آن تاکنون به درازا کشید.

به گزارش خبرنگار بلدیه در نهایت پیش بینی تغییرات و جابجایی معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران همانطور که انتظار می رفت در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و نیمه تیرماه محقق شد تا قدیمی ترین یاران محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران پس از سالها صندلی جدیدی را در چیدمان مدیران شهری تجربه کنند.

سید جعفر تشکری هاشمی از نزدیک ترین افراد به شهردار تهران که سابقه همرزمی در جنگ تحمیلی و همکاری در نیروی انتظامی را در کارنامه خود داشت پس از 3662 روز یعنی چند روزی بیشتر از 10 سال با حکم محمد باقر قالیباف معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری را به مقصد معاونت توسعه منابع انسانی ترک کرد.

جانشین تشکری هاشمی یک چهره دانشگاهی و اجرایی به نام مازیار حسینی است که در این سالها پس از معاونت فنی و عمرانی مسئولیت اجرایی مشخصی نداشته اما همچنان مقبولیت خود را بین رسانه ها، اعضای شورا و بدنه شهرداری تهران حفظ کرده بود.

مجتبی عبدالهی هم که از مدیران باسابقه شهرداری تهران است پس از سالها مدیرکلی، شهرداری مناطق 7و 20 و پس از 5 سال معاون خدمات شهری شهرداری تهران بود به معاونت فرهنگی و اجتماعی شهر تهران رفت تا مدیریت کلان در این حوزه را هم تجربه کرده باشد.

مجتبی یزدانی که تقدیر و حمایت بیت حضرت امام (ره) را هم در کارنامه داشت، در حالی معاون شهردار تهران می شود که از مدت ها پیش حرف و سخن های فراوانی در مورد حمایت نهاد های مختلف از او و عدم امکان جابجایی او از شهرداری منطقه یک در فضای رسانه ای منتشر شده بود.

اما جابجایی عبدالهی با امرودی، تنها روحانی معاون شهردار تهران که از سال 93 معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران را بر عهده داشته از همین حالا انتقاد هایی را در مورد سنخیت او با حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر به دنبال داشته، هرچند وجود انتقاد های گسترده به عملکرد میثم امرودی و نیز سابقه کاری عبدالهی در سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری و شیوه مدیریتی اش در مقابل انتقاد ها از نکات مثبت وی عنوان شود.

با این همه حکم شهرداری منطقه یک شهر تهران هم به نام فخرالدین سلیمانی زده شد که تا پیش از این شهردار منطقه 3 تهران بود تا برای این جایجایی در نهایت مجبور باشد فاصله بین حسینه ارشاد تا میدان قدس در خیابان شریعتی را طی کند و کلید مدیریت مهمترین منطقه شهر تهران را به دست بگیرد.

همچنین حمیدرضا حیدریان که تا پیش از این مدیرعامل سازمان املاک شهرداری بود به منطقه سه رفت تا از امروز به عنوان شهردار منطقه جایگزین سلیمانی در این منطقه شهر تهران باشد.

 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهرداری - منطقه - شهردار - معاونت - جابجایی - مدیران - اجتماعی - امروز - عبدالهی - قالیباف - معاون - انتقاد - فرهنگی - سالها - مجتبی - رسانه - حمایت - عنوان - سلیمانی - امرودی - اجرایی - مدیریت - خدمات - تشکری - حسینی - خیابان - مازیار - محمدباقر - معاونین - بلدیه - جدیدی - تغییرات - هاشمی - سابقه - تجربه - نهایت - منتشر - کارنامه -

نظر شما در مورد : حکم شهردار تهران به جابجایی و تغییر معاونین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها