مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4100 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 13:

هزینه های پایتخت با مدیریت یکپارچه شهری کاهش می یابد

مازندشورا: شهردار منطقه13 با اشاره به اینکه مهمترین معضل پایتخت عدم وجود مدیریت یکپارچه است، بیان کرد: اگر مدیریت یکپارچه شهری محقق شود، امور شهر به سرعت حل و فصل خواهد شد و هزینه ها نیز به طور قطع کاهش پیدا خواهد کرد.

مازندشورا:

بلدیه| هادی ذاکری با بیان این مطلب که مهمترین حلقه مفقوده حال حاضر شهر تهران، مدیریت یکپارچه شهری است، اظهار کرد: اگر تمامی سازمان ها و نهادها به واقع در کنار یکدیگر قرار بگیرند همانند آب، برق، گاز، تلفن، آسفالت، عمران و از این قبیل به طور قطع می توان جلوی بسیاری از هزینه های اضافی را گرفت و آن را صرف امور دیگری در شهر کرد.
وی در ادامه اضافه کرد: در این زمینه می توان به عملیات های عمرانی اشاره کرد که توسط سازمان های مختلف اجرا می شود به طور مثال شرکت آب و فاضلاب برای یکی از برنامه هایش، اقدام به کندن زمین می کند که پس از اتمام دوباره محل مورد نظر را پر می کند اما دوباره پس از چندی سازمان دیگری برای اجرای برنامه های خود دوباره در همان محل اقدام به کندن زمین می کند.
شهردار منطقه 13 بیان کرد: در اینگونه موارد اگر مدیریت یکپارچه وجود داشته باشد به طور حتم جلوی هزینه های اضافی گرفته می شود.
ذاکری به حوادث و اتفاقات طبیعی اشاره کرد و گفت: در زمان بحران نیز اگر مدیریت یکپارچه وجود داشته باشد به طور قطع کنترل امور بهتر و سریعتر خواهد بود و اقدامات امدادی و نجاتی نیز به موقع صورت خواهد گرفت. 
وی با تاکید بر اینکه مهمترین مشکل حال حاضر در کلانشهر تهران، کلان مناطق و در سطح محلات عدم وجود مدیریت یکپارچه شهری است، خاطر نشان کرد: با مدیریت شهری اتفاقات بسیار خوبی در زمینه های مختلف از جمله مدیریت بحران و کمک به شهروندان خواهد افتاد.
شهردار منطقه 13 عنوان کرد: اگر مدیریت یکپارچه شهری محقق شود و دستگاه های خدمت رسان به واقع بتوانند از یک نهاد یا سازمان موضوعات مختلف را پیگیری و اجرا کنند، امور شهر به سرعت حل و فصل خواهد شد و هزینه ها نیز به طور قطع بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - یکپارچه - هزینه - دوباره - مختلف - شهردار - منطقه - برنامه - اقدام - بسیار - بحران - اتفاقات - دیگری - مهمترین - ذاکری - تهران - اضافی - زمینه - اشاره -

نظر شما در مورد : هزینه های پایتخت با مدیریت یکپارچه شهری کاهش می یابد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها