مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4101 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 11:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در تشریح ویژه برنامه های عید سعید فطر اعلام کرد:

برگزاری جشن مغفرت در بوستان ها و اماکن فرهنگی طی 3روز

مازندشورا: مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به ویژه برنامه های عید سعید فطر گفت: با توجه به اهمیت این عید بزرگ در میان مسلمانان، قرار است تا مجموعه جشن هایی تحت عنوان جشن مغفرت در بوستان های منتخب و اماکن فرهنگی پایتخت برگزار شود.

مازندشورا:

بلدیه| عبادالله رمضانی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر شهرداری تهران همچون سال های گذشته مجموعه اقداماتی را در راستای آماده سازی فضای شهر برای حضور هرچه گسترده تر نمازگزاران در مصلی تهران انجام خواهد داد.وی افزود: فارغ از اقداماتی که در حوزه حمل و نقل آسان و رایگان شهروندان به مصلی انجام می شود، سازمان فرهنگی-هنری شهرداری تهران تصمیم دارد تا با برپایی ایستگاه های فرهنگی اقدام به توزیع بسته ها و اقلام آموزشی و فرهنگی در میان نمازگزاران کند.
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران برپایی ایستگاه های پذیرایی را از دیگر اقدامات مدیریت شهری در مصلی تهران معرفی کرد و گفت: پیش بینی شده تا ایستگاه های پذیرایی در ورودی های مصلی مستقر شوند و قریب به 100 هزار بسته پذیرایی را در میان نمازگزاران توزیع کنند.
رمضانی در ادامه به برگزاری جشن مغرفت در بوستان ها و اماکن فرهنگی پایتخت اشاره و عنوان کرد: به شکرانه یک ماه روزه داری و نشستن بر خوان کرم پروردگار، مجموعه جشن هایی در قالب جشن مغرفت در بوستان هایی که برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان را اجرا کرده اند، برگزار می شود.
به گفته وی جشن مغرفت علاوه بر بوستان های منتخب در برج میلاد، باغ موزه قصر، باغ موزه دفاع مقدس و برخی از مساجد برگزار می شود.
مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران در پایان با بیان اینکه جشن مغرفت از شب عید فطر آغاز می شود و به مدت 3 روز ادامه دارد، تصریح کرد: قرار است تا در این 3 روز شهروندان شاهد اجرای نمایش های موضوعی، اختتامیه جشنواره های ورزشی محلات ویژه ماه مبارک رمضان و آشنایی با خیرینی باشند که توفیق خدمت به خلق را در ماه مبارک رمضان داشته اند.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - تهران - شهرداری - مغرفت - بوستان - پذیرایی - رمضان - مبارک - نمازگزاران - ایستگاه - توزیع - برگزار - ادامه - اقداماتی - اماکن - برگزاری - برنامه - عنوان - مجموعه - شهروندان - مدیرکل - برپایی -

نظر شما در مورد : برگزاری جشن مغفرت در بوستان ها و اماکن فرهنگی طی 3روز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها