مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41042 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آذر 1396 -ساعت : 12:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعطیلی واحد پرورش مرغ مادر آلوده به آنفلوآنزا در محمودآباد

با ورود به‌ موقع دادگستری استان مازندران؛

تعطیلی واحد پرورش مرغ مادر آلوده به آنفلوآنزا در محمودآباد

اختصاصی مازندشورا: یک واحد پرورش مرغ مادر آلوده به آنفلوآنزای فوق حاد با ورود به‌موقع دادگستری و اداره دامپزشکی مازندران و شهرستان محمودآباد، در این شهرستان تعطیل شد.

اختصاصی مازندشورا: به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، بنا به گزارش اداره دامپزشکی شهرستان محمودآباد مبنی بر اینکه مزرعه پرورش مرغ مادر گوشتی در یکی از روستاهای این شهرستان به آنفلوانزای فوق حاد مبتلا است دستورهای قضایی لازم در باره علت و همچنین صحت موضوع صادر شده است.

بر پایه این گزارش و با پیگیری‌های انجام شده دادستانی این شهرستان و همچنین نتایج نمونه‌برداری و آزمایش‌های انجام شده در این زمینه مشخص شد که مزرعه مرغ مادر گوشتی این واحد آلوده به آنفلوآنزای فوق حاد است.

 با توجه با مدارک و تحقیقات انجام شده و همچنین جواب مثبت به این موضوع، دستورات قضایی برای معدوم‌سازی تعداد 22 هزار 60 قطعه مرغ مادر و 112 هزار 340 قطعه تخم‌مرغ نطفه‌دار گوشتی از سوی دادستان محمودآباد صادر شده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - گوشتی - همچنین - محمودآباد - گزارش - استان - موضوع - استان مازندران - قضایی - مازندران - دادگستری - پرورش - مزرعه - آلوده -

نظر شما در مورد : تعطیلی واحد پرورش مرغ مادر آلوده به آنفلوآنزا در محمودآباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها