بازديد استاندار مازندران از راه هاي ارتباطي شرق استان

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آذر 1396 - ساعت : 21:38

کد مطلب: 41047 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي صورت پذيرفت :

بازديد استاندار مازندران از راه هاي ارتباطي شرق استان

اختصاصی مازندشورا: استاندار مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي شرق استان از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها بازدید نمودند .

اختصاصی مازندشورا: به گزارش مازندشورا و به نقل از روابط عمومی اداره ‌کل راه و شهرسازی مازندران ، استاندار مازندران به اتفاق مدیرکل راه و شهرسازی استان و هیت همراه در بازدید خود از محورهای ارتباطی شرق استان ضمن تاکید بر نقش و جایگاه خاص حمل و نقل و ضرورت توسعه و ارتقای ایمنی در راههای شرق استان به جهت قرارگیری در مسیر زائرین حرم مطهر امام رضا(ع) ، از نزدیک از فعالیت ها و پروژه های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در بخش های مختلف راهسازی ، ساختمانهای دولتی ، احداث بیمارستان و راه روستایی بازدید و در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفتند .

 مهندس عبداله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران نیز در این بازدید ضمن اعلام رضایت نسبی از عملیات اجرایی پروژه های در دست اقدام در حوزه راه و شهرسازی در شرق استان عنوان کرد : یکی از راهکارهای برون رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار ایجاد زیرساخت های مناسب در بخش حمل و نقل می باشد .

مهندس بهادری از حمل و نقل جاده ای بعنوان حمل و نقل غالب در استان یاد کرد و افزود : از آنجا که بیش از 90 درصد حمل و نقل در کشور و استان ما از طریق حمل و نقل جاده ای صورت می گیرد ، می بایست نگاه ویژه ای به این بخش شود . وی تصریح نمود : خوشبختانه اقدامات موثر و در خور توجهی در جهت توسعه و ارتقاء بخش حمل و نقل در استان انجام و یا در دست اقدام می باشد .

مدیرکل راه و شهرسازی ضمن اشاره به پروژه بیمارستان 222 تختخوابی بهشهر یادآور شد : این پروژه در غالب دو قرارداد با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 26900 مترمربع و با مساحت زیربنای حدود 16018 مترمربع در حال احداث می باشد . وی افزود : این پروژه در حال حاضر دارای 82 درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و انشااله با تامین اعتبار مورد نیاز و رفع موانع اجرایی نظیر راه دسترسی مستقیم به بیمارستان ، تامین خدمات زیربنایی تا محل پروژه در نیمه اول سال 97 شاهد بهره برداری و افتتاح این پروژه باشیم .

گفتنی است : استاندار مازندران و هیت همراه از بیمارستان در حال احداث شهرستان بهشهر و پل در حال  احداث جاده گلوگاه _ نیالا بازدید نمودند .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #پروژه #شهرسازی #مازندران #بازدید #بیمارستان #توسعه #احداث #استاندار #مدیرکل #بهشهر #افزود #مساحت #مترمربع #تامین #اقدام #بهادری #ارتباطي #اداره #پیشرفت #همراه #اجرایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد استاندار مازندران از راه هاي ارتباطي شرق استان

*

*


X https://sport45.site/