مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41049 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آذر 1396 -ساعت : 13:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توسعه عمرانی ساری در مسیر رو به رشد

برپایه ی گزارش سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران؛

توسعه عمرانی ساری در مسیر رو به رشد

اختصاصی مازندشورا: پروژه عمرانی به مرور زمان هویت شهر را می سازند و دقت در مطالعات و طراحی پروژه ها در نزد مدیران و مجریان امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که پروژه های عمرانی به عنوان یک سازه اجتماعی همواره در معرض دید شهروندان است.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری مازندشورا و به نقل از روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، پروژه عمرانی به مرور زمان هویت شهر را می سازند و دقت در مطالعات و طراحی پروژه ها در نزد مدیران و مجریان امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که پروژه های عمرانی به عنوان یک سازه اجتماعی همواره در معرض دید شهروندان است در این میان خلاقیت در کنار توجه به کیفیت و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها اصلی مهم در منشور اخلاقی و کاری این سازمان تابعه به شمار می رود.

این گزارش حاکیست به دنبال اجرای پروژهای متنوع عمرانی توسط متخصصان این سازمان در سطح شهر، اخبار میدانی خبرنگاران ما حکایت از آن دارد که در کنار پیشرفت در پروژه های در حال اجرا، پروژه های جدید برای سازمان عمران تعریف شده که بر همین اساس ، با تلاش حوزه راهسازی این سازمان، عملیات زیرسازی  باند کندرو از کمربندی جنوبی ، روبروی بازار امام رضا(ع) مجتمع گلسار، کوچه اقاقیا از خیابان پل گردن و زمین فوتبال پائین سنگریزه مراحل اجرایی کار را طی می کند.

برپایه این گزارش متخصصان سازمان عمران طی چند روز گذشته عملیات آسفالت را در باند کندرو محوطه ساختمان جویا از میدان خزر ، باند کندروی کمربندی جنوبی و خیابان بینجلو را به اتمام رسانده که نقش بسزایی در روان سازی ترافیکی مناطق مذکور داشته است.

شایان ذکر است مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران در گفتگو با تنی چند از خبرنگاران بهره گیری از توانمندی متخصصان مسائل شهری و مهندسین عمران در مجموعه مدیریت شهری را مهم دانست و تاکید کرد: بهسازی شهر در راستای گام برداشتن در مسیر رعایت اصول، قواعد و استانداردهای کیفی مطلوب از اهداف عالیه این سازمان است و ما از نکته نظرات سازنده صاحب نظران حوزه عمرانی برای پیشبرد اهداف عالیه سازمان عمران بهره خواهیم برد.

مدیرعامل سازمان عمران توسعه پروژه های هدایت آب های سطحی را از برنامه های روزانه سازمان مبتوعش برشمرد و تصریح کرد: احداث فاز بعدی کانال خیابان امامزاده عباس درکوچه یاس در همین دنبال می شود این پروژه زیرساختی در مسیر سازمان پسماند از خیابان ارم، کمربندی شمالی، کوچه شهید منتظری از خیابان شهبند و کوچه کوثر از خیابان شفا نیز پیشرفت فیزیکی شایانی را به همراه داشته است.

گفتنی است اجرای دیوار در مجتمع گلسار از بلوار امام رضا(ع) و روبروی سکوی زباله از کمربندی جنوبی ، پیاده روسازی در مناطق مختلف شهر و رفیوژ بلوار کشاورز و بلوار آزادی بخشی دیگر از فعالیت های سازمان عمران است که مهندس هاشمی با اشاره به آن ، خاطر نشان کرد: بی شک توسعه عمرانی شهرها ، برجسته ترین خاستگاه مردم از مسئولین است و هر خدماتی در شهرها صورت می گیرد بدون پیش نیاز عمران و آبادانی، به نتایج لازم ختم نخواهد شد بنابراین ما با اهمیت دادن به این مسئله، خود را برنامه ریزی مدیران شهری همراه و همگام خواهیم کرد.


توسعه عمرانی ساری در مسیر رو به رشد

توسعه عمرانی ساری در مسیر رو به رشدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برپایه ی گزارش سازما -

نظر شما در مورد : توسعه عمرانی ساری در مسیر رو به رشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*