مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4108 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 13:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توضیحات صریح شهردار در مورد حقوق دریافتی؛

قالیباف:دریافتی من 7.5 میلیون تومان است نه 14 میلیون

مازندشورا: دیروز در شورا حق مطلب در مورد حقوق من ادا نشد، بنده دريافتي ام از شهرداري تهران با افتخار ٧/٥ ميليون تومن است ١٤ میلیون تومان نيست.

مازندشورا:

قالیباف:دریافتی من 7.5 میلیون تومان است نه 14 میلیون بلدیه | محمدباقر قالیباف که امروز حکم جابجایی و تغییر 4 معاون و 2 شهردار منطقه را صادر کرده بود در مراسم تکریم و معارفه مدیران شهرداری موضوع اصلی صحبت های خود را مسئله فیش های حقوقی و درامد شخصی خود همسرش قرار داد. قالیباف با دفاع از عملکرد مدیران شهرداری تهران گفت: در بحث فيش هاي حقوقي كه اين روزها مطرح است از همكارانم دفاع ميكنم. هر معاون من اگر عضو هييت مديره ده جا باشد هشت سال پيش ابلاغ كرديم فقط از يك جا حق هييت مديره ميگيرد.

به گزارش خبرنگار بلدیه وی در ادامه  تصریح کرد : در شهرداری تهران حقوقی بیش از ۱۲ میلیون تومان نداریم و مشاوران نیز ۸ میلیون تومان دریافت می‌کنند؛ این در حالی است که همسر من تاکنون حق مشاور نگرفته است.

او با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه دیروز شورای شهر نیز گفت: دیروز در شورا حق مطلب در مورد حقوق من ادا نشد، بنده دريافتي ام از شهرداري تهران با افتخار ٧/٥ ميليون تومن است ١٤ میلیون تومان نيست.هيچ حق ماموريتي از شهرداري نگرفته ام . اضافه كاري ام را هم فقط  از زماني كه پسرم را داماد كردم گرفته ام. همسر من ده سال است هيچ حقوقي از شهرداري نگرفته و صلواتي كار كرده است.

شهردار تهران که خلبان خطوط هوایی جمهوری اسلامی است در مورد جزئیات همکاری اش در این خط هوایی نیز گفت:١٥ سال است ايران اير پرواز ميكنم. به هيچ عنوان در ساعت اداري پرواز نكرده ام و تا كنون حتي يك تومان از ايران اير نگرفته ام. حتي پول بيمه  خودم را در پرواز ( ساليانه حدود ٣٠٠ هزار تومان) شخصا پرداخت ميكنم.

قالیباف با اشاره به اینکه مرگ بر امريكا در داخل كشور ما جز كار؛ كار؛ كار نيست گفت: مصلي را بادستور مستقيم مقام معظم رهبري ميخواستم ورود كنم.براي همين؛ معاون عمراني ام را گفتم معاونت  را به فرد ديگري بدهد و خودش پاي كار مصلي بيايد. دو ماه هم بر آورد كار كرديم اما بنا به دلايلي نشد كه مصلي را ما انجام دهيم. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تومان - میلیون - نگرفته - قالیباف - تهران - شهرداري - شهردار - معاون - ميكنم - اشاره - دیروز - ايران - پرواز - هوایی - حقوقي - مدیران - بلدیه - حقوقی - شهرداری - مديره - كرديم -

نظر شما در مورد : قالیباف:دریافتی من 7.5 میلیون تومان است نه 14 میلیون

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها