مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41149 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 آذر 1396 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

مدیرکل محیط زیست استان مازندران:

شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

مازندشورا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران با اشاره به اجرای ناموفق طرح برخورد با صید پرندگان غیرمجاز در استان گفت: شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز در بازار شد.

مازندشورا: سین علی ابراهیمی در گفت‌وگویی اظهار داشت: موضوع شکار پرندگان به صورت غیرمجاز در فریدونکنار در شورای تامین استان رفته و در زمینه برخورد با روش‌های غیرمجاز و ساماندهی بازار مصوباتی را گذراندیم.

وی افزود: متاسفانه شکار پرندگان هنوز در منطقه کنترل نشده و در بازار به صورت عادی عرضه می‌شود و بازار فریدونکار اکنون به مکانی برای عرضه پرندگان غیرمجاز  صید شده در استان‌های دیگر نیز تبدیل شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به اینکه شهرداری فریدونکنار مکلف به برخورد با فروشندگان شکار غیرمجاز در بازار شده است، تصریح کرد: به شهرداری فریدونکنار دو روز مهلت داده شده تا شکار عرضه‌کنندگان را از بازار جمع آوری کند چرا که خطر انتقال بیماری پرندگان به انسان بسیار زیاد است.

ابراهیمی با بیان اینکه متاسفانه در جمع آوری روش‌های غیرمجاز  شکار در استان توفیقات خوبی انجام نشده و  نیاز به کار جمعی است، گفت:  در گذشته مسئولان استان در رابطه با روش‌های قاچاق همصدا نبودند ولی اکنون در مجموع دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی استان این وفاق ایجاد و با روش‌های غیرقانونی شکار برخورد می‌شود.

وی یادآور شد: مدیران شهرستانی از پیشنهاد محیط زیست حمایت می‌کنند و باید به صورت عملیاتی و اجرایی در یک دو هفته آینده جلوی شکار غیرمجاز پرندگان در فریدونکنار گرفته شود.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری فریدونکنار م -

نظر شما در مورد : شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها