مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41149 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 آذر 1396 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

مدیرکل محیط زیست استان مازندران:

شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

مازندشورا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران با اشاره به اجرای ناموفق طرح برخورد با صید پرندگان غیرمجاز در استان گفت: شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز در بازار شد.

مازندشورا: سین علی ابراهیمی در گفت‌وگویی اظهار داشت: موضوع شکار پرندگان به صورت غیرمجاز در فریدونکنار در شورای تامین استان رفته و در زمینه برخورد با روش‌های غیرمجاز و ساماندهی بازار مصوباتی را گذراندیم.

وی افزود: متاسفانه شکار پرندگان هنوز در منطقه کنترل نشده و در بازار به صورت عادی عرضه می‌شود و بازار فریدونکار اکنون به مکانی برای عرضه پرندگان غیرمجاز  صید شده در استان‌های دیگر نیز تبدیل شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به اینکه شهرداری فریدونکنار مکلف به برخورد با فروشندگان شکار غیرمجاز در بازار شده است، تصریح کرد: به شهرداری فریدونکنار دو روز مهلت داده شده تا شکار عرضه‌کنندگان را از بازار جمع آوری کند چرا که خطر انتقال بیماری پرندگان به انسان بسیار زیاد است.

ابراهیمی با بیان اینکه متاسفانه در جمع آوری روش‌های غیرمجاز  شکار در استان توفیقات خوبی انجام نشده و  نیاز به کار جمعی است، گفت:  در گذشته مسئولان استان در رابطه با روش‌های قاچاق همصدا نبودند ولی اکنون در مجموع دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی استان این وفاق ایجاد و با روش‌های غیرقانونی شکار برخورد می‌شود.

وی یادآور شد: مدیران شهرستانی از پیشنهاد محیط زیست حمایت می‌کنند و باید به صورت عملیاتی و اجرایی در یک دو هفته آینده جلوی شکار غیرمجاز پرندگان در فریدونکنار گرفته شود.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری فریدونکنار م -

نظر شما در مورد : شهرداری فریدونکنار مسئول جمع آوری پرندگان غیرمجاز از بازار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*