مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4117 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 تیر 1395 -ساعت : 10:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان اردبیل

مازندشورا: پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان اردبیل با هدف معرفی طرح‌های عمرانی در محلات هدف شهرستان‌های استان برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان اردبیل، در این جلسه كه با حضور استاندار و معاونین عمرانی و فنی استانداری، شهرداران و سایر اعضای این ستاد برگزار شد مصوبات ستادهای شهرستانی مطرح و طرح‌های عمرانی مصوب در محلات هدف شهرهای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خلیل محبت خواه، مدیركل راه و شهرسازی استان اردبیل در حاشیه این جلسه گفت: ستاد بازآفرینی شهری استان بصورت فعال طرح‌ها و پروژه‌های مصوب در بافت‌های فرسوده، تاریخی و سكونتگاه‌های غیررسمی استان را در چهارچوب برنامه‌های این ستاد پیگیری می‌نماید.

وی گفت: در این جلسه گزارش جامع موسسه مشاور در خصوص ارزیابی فعالیت‌های انجام شده در جهت تشویق و ترغیب ساكنان محلات هدف بازآفرینی استان ارائه چالش‌ها و مشكلات موجود در این محلات مورد تحلیل قرار گرفت.

محبت خواه افزود: ارائه گزارش ستادهای شهرستانی اردبیل، خلخال، مشكین شهر و پارس آباد شامل معرفی محلات هدف و پروژه‌های تعریف شده در این محلات بخش دیگری از این جلسه بود كه توسط شهرداران مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مدیركل راه و شهرسازی استان اردبیل همچنین به ادامه طرح ساماندهی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی اشاره كرد و گفت: گزارش ساماندهی بافت‌های فرسوده و تاریخی اردبیل از جمله بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی در هسته مركزی شهر اردبیل در این جلسه ارائه شد و بحث و بررسی در خصوص ادامه آن در بلوك‌های باقی مانده انجام یافت.  ​


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - اردبیل - محلات - شهرسازی - گزارش - بازآفرینی - ارائه - تاریخی - الدین - اردبیلی - فرسوده - ساماندهی - ادامه - بررسی - شهرداران - عمرانی - ستادهای - شهرستانی - پروژه‌های - مدیركل - بافت‌های -

مطالب مرتبط با : برگزاری جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان اردبیل
نظر شما در مورد : برگزاری جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها