بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از محور ارتباطی سوادکوه

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 - ساعت : 18:13

کد مطلب: 41306 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از محور ارتباطی سوادکوه

مازندشورا: �قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور استانها در سفر خود به مازندران ، به اتفاق دکتر عبداله رضیان نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار از عمليات اجرايی تعريض و چهار خطه شدن محور ارتباطی سوادکوه بازديد نمود .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس نریمان در اين بازديد ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در بخش ارتقاء و تعريض در سطح محورهای مازندران عنوان نمود : خوشبختانه با توجه به حجم بالای ترافيك و تردد در راههاي اين استان اقدامات در خور توجه ای در زمينه تعريض و چهار خطه شدن تمامی محورهای اصلی و شريانی استان در دست اجراست .

وی در ادامه ضمن تاکید به توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به محور سوادکوه یادآور شد : با بهره برداری از دو تونل (حدفاصل پل سفید به شیرگاه ) در ایام نوروز 96 و با حذف نقاط پرخطر انتظار میرود شاهد ترددی ایمن و روان به همراه کاهش ترافیک جاده ای و کاهش تصادفات در این حوزه باشیم . وی در ادامه اظهار امیدواری کرد : انشااله با نگاه ويژه دولت كريمه و پيگيري هاي نمايندگان محترم مر كز استان اعتبارات لازم برای تعریض باقیمانده مسیر و اتمام بخش کوچکی از این محور تخصیص داده شود تا از اين طريق بتوان شاهد ترددی سهل و ايمن در سطح اين محور ارتباطی باشيم .

قائم مقام وزير راه و شهرسازی به نقش تاثیرگذار محور مذكور در جهت جذب گردشگر و مسافر اشاره و تصريح نمود : با توجه به اينكه اين محور یکی از شریان های ارتباطی مهم پایتخت کشور به مرکز استان است و با توجه به طبیعت بکر و زیبای منطقه مي تواند عامل مهمی برای جذب گردشگر و مسافرانی باشد كه به اين بخش از کشور سفر می کنند .

شایان ذکر است محور سوادکوه از رودهن تا قائمشهر که حدود 187 کیلومتر است تا کنون بیش از 184 کیلومتر به صورت چهار خطه شده است . همچنین در این محور برای جلوگیری از حوادث ناشی از سقوط سنگ تاکنون 3 تونل ساخته شده است .

گفتنی است در اين بازديد مهندس علی نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران ، مهندس عبداله بهادری  مدیرکل راه و شهرسازی استان و برخی از مسولین استانی و شهرستانی نيز حضور داشتند .

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #شهرسازی #بازديد #مازندران #مهندس #سوادکوه #ارتباطی #گردشگر #کیلومتر #ترددی #محورهای #اقدامات #تعريض #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از محور ارتباطی سوادکوه

*

*