مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41333 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 -ساعت : 13:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارتقای شهرداری سنندج به درجه 11

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار سنندج گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی شهرداری و استاندار کردستان و با موافقت و ابلاغ رسمی وزارت کشور، درجه شهرداری سنندج از 10 به 11 ارتقا پیدا کرد.

مازندشورا:حشمت الله صیدی روز پنجشنبه اظهار کرد: این درجه بندی ملاک عمل برای تعیین و ارتقای ساختار اداری، چارت سازمانی، تعداد معاونت ها و مختصری افزایش منابع قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه درجه بندی شهرداری ها براساس برخی از شاخص ها بوده و از درجه یک تا 12 است گفت: شهرداری سنندج حدود چند سال پیش به درجه 10 رسید و امسال ارتقای این درجه اتفاق بسیار خوبی است.
شهردار سنندج افزود: درآمد بودجه سالانه شهرداری، جمعیت، امکانات، قابلیت و توانایی‌های خدماتی و عمرانی در توسعه شهری و موقعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در ارتقای درجه شهرداری ها تاثیرگذار است و شهرداری سنندج نیز با دارا بودن این شاخص ها به این درجه ارتقا یافته است.
به گفته وی هم اکنون شهرداری سنندج دارای چهار معاونت است که با ارتقای این درجه تعداد معاونت ها به پنج مورد افزایش پیدا خواهد کرد.
وی از دیگر برنامه های در دست اقدام شهرداری سنندج را ساماندهی نیروی انسانی و ارتقاء و تغییر وضعیت تعدادی از کارکنان این نهاد عنوان کرد.
صیدی ابراز امیدواری کرد: با ارتقاء یک درجه ای شهرداری سنندج خدمات تسریع پیدا کرده و بیش از گذشته در راستای توسعه و آبادانی شهر گام برداریم.

ارتقا درجه شهرداری ها به استناد تبصره 3 ماده یک آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران که سال 1370به تصویب هیات وزیران رسید و همچنین اصلاحیه بعدی آن براساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر در جه بندی شهرداریها صورت می گیرد.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با جمعیتی در حدود 500 هزار نفر با سه منطقه شهرداری، یک ناحیه و سه ناحیه منفصل شهری اداره می شود. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - سنندج - ارتقای - معاونت - ارتقاء - ناحیه - ارتقا - افزایش - تعداد - براساس - توسعه -

نظر شما در مورد : ارتقای شهرداری سنندج به درجه 11

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها