مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41342 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 -ساعت : 14:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس:

بیکاری یکی از مهمترین چالش های امنیتی است

مازندشورا: متاستفانه واقعیت های موجود در سطح کشور بسیار غم انگیز است و بیکاری مولد فقر،آسیب های اجتماعی و ایجاد مشکلات فراوانی می شود.

مازندشورا: متاستفانه واقعیت های موجود در سطح کشور بسیار غم انگیز است و بیکاری مولد فقر،آسیب های اجتماعی و ایجاد مشکلات فراوانی می شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری،علی نجفی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال با اشاره به اینکه بیکاری یکی از مهمترین چالش های امنیتی است گفت: متاستفانه واقعیت های موجود در سطح کشور بسیار غم انگیز است و بیکاری مولد فقر،آسیب های اجتماعی و ایجاد مشکلات فراوانی می شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشتغال اداری باید اشتغال مولد تغییر کند گفت:یکی از دلایل بیکاری اهمیت ندادن به اشتغال مولد و کارآفرینی است که باید بیشتر به آن اهمیت داده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس در ادامه در رابطه با اینکه در انتخاب نیروی کار  باید عدالت رعایت شود گفت: باید نظارت شود تا در انتخاب نیروی کار اصل شایسته سالاری رعایت شود تا با جذب نیروی نخبه بهره وری در کار بالا برود.

علی نجفی با بیان اینکه جذب افراد خلاق و دارای ایده موجب بالا رفتن کیفیت در کار میشود گفت: استفاده از بسترها و ظرفیت های بین المللی در کنار ایده و خلاقیت و کارآفرینی موجب توسعه اشتغال و فقر زدایی میشود.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیکاری - اشتغال - اینکه - نیروی - ایجاد - فراوانی - مشکلات - کارآفرینی - میشود - رعایت - اجتماعی - اهمیت - انگیز - مهمترین - خارجه - سیاست - امنیت - امنیتی - متاستفانه - بسیار - موجود - واقعیت - کمیسیون -

نظر شما در مورد : بیکاری یکی از مهمترین چالش های امنیتی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها