مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41353 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 -ساعت : 15:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصول شهروندی از سنین پایین آموزش داده شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اردبیل گفت: با هدف توسعه شهر، نیازمند آموزش اصول شهروندی از سنین پایین هستیم.

مازندشورا:حمید لطف‌اللهیان پیش از ظهر پنج‌شنبه در مراسم شب یلدای کودکان اردبیلی تصریح کرد: توسعه آینده شهر نیازمند آموزش کودکان است تا بتوانیم در آینده شهروندانی مطلع و مسئولیت‌پذیر داشته باشیم.

وی با تأکید به اینکه آموزش محور توسعه است، ادامه داد: برای توسعه می‌بایست مهدکودک‌ها و مدارس ابتدایی در اولویت قرار گرفته و کودکان که سرمایه آینده هستند، با اصول شهروندی آشنا شوند.

شهردار اردبیل با تأکید به اینکه شهرداری موظف به ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها برای کودکان است تا تربیت بهینه داشته باشند، اضافه کرد: در مقابل آموزش صحیح کودکان می‌تواند منجر به تربیت نسلی از شهروندان متعهد و مسئول در مقابل امکانات ایجاد شده باشد.

لطف‌اللهیان کودکان را سرمایه‌های آینده شهر اردبیل دانست و بیان داشت: لازم است تمامی دستگاه‌های فرهنگی نسبت به تربیت کودکان اهتمام داشته و زمینه شکوفایی توانمندی و استعدادهای آن ها را فراهم سازند.

وی با تأکید به اینکه کودک امروز، برنامه‌ریز، مدیر، معلم، مهندس و پزشک آینده است، اضافه کرد: هرقدر برای آموزش کودکان سرمایه‌گذاری شود در آینده دستاورد مطلوب آن را شاهد خواهیم بود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کودکان - آینده - آموزش - اینکه - تربیت - تأکید - توسعه - اضافه - مقابل - لطف‌اللهیان - ایجاد - اردبیل - شهروندی - امکانات -

نظر شما در مورد : اصول شهروندی از سنین پایین آموزش داده شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها