مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4138 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تیر 1395 -ساعت : 09:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران:

طرح هبه، ویژه پیگیری می‌شود

مازندشورا: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: یکی از اقدامات ما بعد از شناسایی پلاک‌های فقیر، تامین جهیزیه برای نوعروس‌هاست.

مازندشورا:

بلدیه| فرزاد هوشیار با بیان این نکته که در تهران بیش از ۴۰ هزار پلاک فقیر شناسایی کردیم، گفت: سعی کردیم که کارگروه های توانمندسازی و کارآفرینی در کلنی های فقر بزنیم خصوصا با محوریت زنان خانواده.وی تاکید کرد: بحث بانوان و توانمندسازی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. طوری که یکی از اقدامات ما بعد از شناسایی پلاک‌های فقیر، جدا از توانمندسازی بانوان، بحث تامین جهیزیه برای نوعروسان و تاکید بر ازدواج است.
وی با تاکید بر این موضوع که ما در این زمینه بسته‌هایی را نیز طراحی کرده‌ایم، افزود: ضمن اینکه ما بحث هبه را نیز پیگیری می‌کنیم. این طرح با هدف مشارکت معنوی شهروندان مبنی بر حمایت از خانواده های بی بضاعت تعریف و طراحی شده است.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تاکید کرد: جهیزیه با دو پروتکل تهیه می‌شود، یکی از طریق هبه و دیگری از طریق کمک‌های نقدی مردم به مجموعه یا موسسات خیریه.
هوشیار گفت: بر اساس طرح هبه وسایل بلااستفاده شهروندان از منزل آنان جمع آوری و پس از تعمیر و بازسازی به  خانواده های کم بضاعت اهدا می شود.
وی در خاتمه تاکید کرد: بحث ازدواج و از پیش پا برداشتن مسائل آن موضوع مهمی است که باید همه خیرین با توجه به اهمیت آن در این حوزه ورود کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکید - خانواده - تهران - توانمندسازی - ازدواج - جهیزیه - اهمیت - موضوع - طراحی - بضاعت - شهروندان - بانوان - خدمات - هوشیار - پیگیری - شناسایی - کردیم - اجتماعی - مدیرعامل - شهرداری -

نظر شما در مورد : طرح هبه، ویژه پیگیری می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها