مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41403 -تاریخ انتشار : جمعه 01 دی 1396 -ساعت : 23:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون وزیر کشور در ساری خبر داد:

درخواست مجوز استخدام ۱۶۰۰ نفر/ ساختار فرمانداری‌ها اصلاح می‌شود

مازندشورا: ساری- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: درخواست مجوز استخدام هزار و ۶۰۰ نفر در وزارت کشور برای دولت ارسال شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، جواد ناصریان عصر جمعه در حاشیه اختتامیه اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل مجموعه وزارت کشور در ساری به ضرورت بهسازی و توانمند سازی نیروی انسانی در وزارت کشور و استانداری ها اشاره کرد و گفت: سند جامع نیروی انسانی که می بایست تا پایان ۹۶ ارائه می کردیم با همکاری استانداری ها آماده شده و برای دولت و سازمان امور استخدامی ارسال شده و بر این اساس درخواست مجوز برای استخدام ۱۶۰۰ نفر در استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداریها  شده است و این موضوع در حال پیگیری است.

وی اظهار داشت: نیروهای انسانی موجود متناسب با سابقه، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و تجربه ساماندهی شده و تلاش بر آن است تا با توانمند سازی نیروی انسانی برای هر پستی در وزارت کشور نیروی انسانی توانمند داشته باشیم تا نیازی به تامین نیرو از سایر دستگاهها نباشد.

ناصریان تصریح کرد: برای اولین بار  با تلاش صورت گرفته بیش از ۸۳ درصد فرمانداران از مجموعه وزارت کشور هستند و به دنبال آن قرار است که در حوزه بخشداری ها هم از مجموعه نیروهای وزارت کشور استفاده کنیم.

وی از اصلاح ساختار فرمانداری ها و بخشداری ها خبر داد و گفت : بر این اساس ۶۰۰ معاون جدید به ساختار فرمانداری ها اضافه شده است و اختصاص معاون به ۳۰ تا ۴۰ درصد بخشداری ها هم پیش بینی شده که در حال پیگیری است و اولویت هم بکارگیری از ظرفیت داخلی مجموعه وزارت کشور است.

ناصریان یکی از سیاستهای وزارت کشور را در دولت دوازدهم توجه ویژه به حوزه ورزش، رفاه و نشاط همکاران بویژه بانوان اعلام کرد و گفت: در این راستا اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان بعد از انقلاب در دو رشته والیبال و دارت برگزار شد که مطمئنا با رویکرد وزیر محترم این رشته ها توسعه خواهد یافت و مسابقات متعددی در رشته های مختلف هم در استانداری ها و هم در سطح منطقه ای و کشوری برگزار خواهد شد.

ناصریان با اشاره به اینکه قریب ۳۰ درصد کارکنان وزارت کشو را بانوان تشکیل می دهند تصریح کرد: قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه ۳۰ درصد مدیریت ها و پستها در اختیار جوانان و بانوان قرار گیرد که با پیگیری انجام شده ۲۵ درصد محقق شده و تلاش می کنیم تا به بیش از حد نصاب اعلام شده برسیم.

وی تاکید کرد: انتظار ما استفاده از ظرفیت بانوان در پستهای مدیریتی بالاتر از جمله در حوزه معاونین استاندار ، فرمانداران و مدیران ستادی استانداری هاست.

ناصریان ابراز امیدواری کرد با همکاری استانداری ها و فرمانداری ها شاهد توسعه ورزش کارکنان و ایجاد شادابی و نشاط در حوزه نیروی انسانی مجموعه وزارت کشور باشیم

بنابراین گزارش، در اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل وزارت کشور و سازمانهای تابعه و استانداریها که با شرکت۱۰ تیم والیبال و ۱۵ تیم دارت به مدت ۳ روز در مجتمع فرهنگی رفاهی خزرآباد ساری برگزار شد در رشته  والیبال تیم وزارت کشور و در رشته دارت تیم استانداری مازندران به مقام اول مسابقات دست یافتند.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : وزارت - استانداری - بانوان - انسانی - مسابقات - نیروی - مجموعه - ناصریان - اولین - فرمانداری - پیگیری - بخشداری - معاون - والیبال - ساختار - توسعه - ورزشی - توانمند - ساری - برگزار - ظرفیت - استفاده - فرمانداران - کارکنان - اعلام - اشاره - اصلاح - استخدام - درخواست - گزارش - پایان - تحصیلی - نیروهای - همکاری - تصریح -

نظر شما در مورد : درخواست مجوز استخدام ۱۶۰۰ نفر/ ساختار فرمانداری‌ها اصلاح می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*