مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4142 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تیر 1395 -ساعت : 10:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مانی در دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر:

انتخاب معاونان جدید براساس سابقه فعالیت و توانمندی های شان بوده است

مازندشورا: معاون برنامه ریزی شهردار تهران در پاسخ به برخی اعتراض اعضا نسبت به جابه جایی های اخیر معاونان در شهرداری گفت: امروز همگی معاونان شهردار در صحن حاضر هستند و باید بگویم که اتفاق خاصی رخ نداده است.

مازندشورا:

بلدیه| ناصر امانی در دویست و هفتاد و سومین جلسه علنی شورا با بیان اینکه این جابه جایی ها هم جنبه های مثبت و برجسته دارد و هم ممکن است به نظر برخی چندان ضروری نبوده باشد، تصریح کرد: درست است که برخی اعضا نسبت به این جابه جایی ها انتقاد داشتند و هم بخش پر لیوان را دیدند و هم بخش خالی را، اما باید بگویم که اتفاق خاصی رخ نداده است.وی با اشاره به عملکرد عبدالهی معاون اسبق خدمات شهری شهرداری تهران افزود: آقای عبدالهی پیش از آنکه در سمت معاون خدمات شهری قرار بگیرد، در دو منطقه مهم تهران کار فرهنگی و اجتماعی کرده و اولین مدیرعامل سازمان خدمات رفاه اجتماعی بوده است. در واقع به خوبی با کار فرهنگی و اجتماعی آشناست.
معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با تاکید بر اینکه روند کار معاونت اجتماعی در یک سال گذشته تغییرات اساسی و بنیادی کرده و در تفکیک وظایف بین سازمان فرهنگی و معاونت اجتماعی طرح های بسیاری در دست اقدام است، ادامه داد: توجه بیشتر معاونت اجتماعی به کار اجتماعی و فرهنگی در حوزه های اجتماعی است.
امانی با یادآوری اینکه معاونت اجتماعی در سال گذشته تلاش کرده تا یک کار میدانی در حوزه آسیب های اجتماعی و فقرزدایی انجام دهد، خاطرنشان کرد: فلسفه انتخاب ایشان این است که هم در دو منطقه شهر کار موفقی در حوزه فرهنگی و اجتماعی در کارنامه اش داشته و هم اینکه تنها معاونی است که 8 تا سازمان را اداره کرده که همگی کار فرهنگی کرده اند. پس با توجه به توان ایشان در زمینه آموزش و فرهنگ سازی، آقای عبدالهی بهترین گزینه برای مسئولیت معاونت اجتماعی است.
معاون برنامه ریزی شهردار تهران همچنین با اشاره به عملکرد تشکری هاشمی که 10 سال معاون حمل و نقل شهرداری تهران بوده است، گفت: ایشان بارها به سراغ شهردار تهران رفته و تقاضا کردند که جابه جایی انجام شود تا مدیر جدیدی با ایده و کارهای جدید وارد عمل شود. به نظر من نیز 10 سال فعالیت یک مدیر در سمت معاون حمل و نقل شهردار تهران کافی است. ضمن آنکه کسی در توانمندی و صلاحیت مازیار حسینی برای جایگزینی ایشان شکی ندارد.
امانی با یادآوری اینکه نمی گوییم آقای تشکری هاشمی و حسینی مثل هم کار می کنند، افزود: توانمندی های شخصی آقای حسینی و 5 سال همکاری مشترک ایشان در سمت معاون عمرانی شهردار با معاونت حمل و نقل در سال های گذشته، باعث شد عمده فعالیت ها و پروژه های بزرگ در حوزه عمرانی و حمل و نقل در تهران رخ دهد. پس باید بگویم از همه آشناتر و نزدیک تر در بین مدیران عالی کشور به این معاونت حمل و نقل ایشان است.
معاون برنامه ریزی شهردار تهران با تاکید بر اینکه قبول داریم که نظام اداری و نیروی انسانی کشور دچار مشکلاتی است و یک مشکل اصلی آن نیز ارتباط بین مدرک تحصیلی و رشته تحصیلی و سوابق افراد است، خاطر نشان کرد: این مشکل در مورد بسیاری از مدیران عالی کشور صادق است. به طوری که برخی می گویند نباید فقط مدرک تحصیلی ملاک باشد و توانمندی ها مهم است. مطمئن هستم اعضا همان طور که اشاره شد و در ابتدای حضور آقای امرودی در معاونت اجتماعی موافق نبودند،3 ماه دیگر از طرفداران معاونان جدید خواهند شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجتماعی - تهران - معاونت - معاون - اینکه - فرهنگی - شهردار - توانمندی - برنامه - خدمات - شهرداری - گذشته - عبدالهی - فعالیت - تحصیلی - حسینی - امانی - اشاره - بسیاری - مدیران - یادآوری - هاشمی - عمرانی - تشکری - افزود - بگویم - معاونان - شورای - عملکرد - دویست - هفتاد - منطقه - سومین - تاکید -

نظر شما در مورد : انتخاب معاونان جدید براساس سابقه فعالیت و توانمندی های شان بوده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها