مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4147 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تیر 1395 -ساعت : 11:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای شهر تهران انتقاد کرد:

تأخیر یکساله در تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین

مازندشورا: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن اعتراض به تغییر تعدادی از معاونان شهرداری تهران افزود: متاسفانه در جابه‌جایی‌هایی که انجام می‌شود، تخصص افراد کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

مازندشورا:

بلدیه| انصاری در دویست‌وهفتاد و سومین جلسه رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با توجه به تجربه‌ای که طی سالیان گذشته در این معاونت داشته است تعامل بسیار خوبی نیز با شورای شهر برقرار کرده بود. با توجه به مشکلات مترو و حمل و نقل عمومی شهر تهران انتظار داشتیم خدمات ایشان ادامه پیدا می‌کرد. با این تغییر تعامل میان شورا و شهرداری خدشه‌دار شده است.
وی افزود: امیدواریم مدیریت شورای اسلامی شهر تهران تدبیری برای برقراری تعامل بیشتر و نظارت بهتر بر مجموعه مدیریت شهری با شرایط پیش آمده داشته باشد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین نسبت به تاخیر یک ساله نسبت به حکم تخریب طبقه فوقانی پاساژ علاءالدین انتقاد کرد و گفت: یک سال گذشته است اما هنوز سرنوشت طبقه هفتم پاساژ علاءالدین مشخص نشده است.
به گزارش ایسنا، این عضو شورای شهر تهران در ابتدای تذکر پیش از دستور خود، درگذشت کارگردان متعهد و نام‌آور عباس کیارستمی را تسلیت گفت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورای - تعامل - علاءالدین - اسلامی - پاساژ - مدیریت - شورای شهر تهران - انتقاد - شهرداری - تخریب - معاونت - گذشته -

نظر شما در مورد : تأخیر یکساله در تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها