مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41512 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 دی 1396 -ساعت : 17:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه های در حال انجام  شهرستان جویبار

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه های در حال انجام شهرستان جویبار

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان به اتفاق دکتر ادیانی نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار ، فرماندار و سایر مسئولین شهرستانی از فعالیت ها ، اقدامات و پروژه های در حال انجام در حوزه راه و شهرسازی در شهرستان جویبار بازدید نمودند .

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس قادری رئیس اداره راه و شهرسازی جویبار ضمن اعلام اين خبر افزود : شهرستان جویبار بدلیل موقعیت و شرایط جاذبه های گردشگری و منابع طبیعی و قطب کشاورزی ، یکی از شهرستانهای پرترافیک و پرتردد محسوب می گردد .

وی تصریع نمود : از این رو این اداره اقدامات وسیعی را در خصوص تعریض، بهسازی و آسفالت راههای اصلی ، فرعی و روستایی در محورهای تحت پوشش و همچنین اقدامات گسترده ای در حوزه فنی و اجرایی و مسکن مهر در دست اجراء دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جویبار ضمن اشاره به اتمام عملیات تعریض محور کیاکلا به قائم شهر افزود : با اتمام تعریض این محور شاهد روانی ترافیک ، افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات و تلفات در این محور هستیم .

وی همچنین در خصوص پروژه تعریض محور ساری به لاریم گفت : این پروژه بطول کلی 13 کیلومتر بوده که تاکنون 6 کیلومتر از محور آسفالت و 5/3 کیلومتر از آن در حد لایه بیس اجراء شده است .

مهندس قادری همچنین ضمن اشاره به تعریض محور کیاکلا به جویبار ، بهنمیر ، بابل و قائم شهر یادآور شد : محور کیاکلا به جویبار به طول کلی 12 کیلومتر بوده که 5 کیلومتر از آن در لاین شرقی در حال ساخت می باشد . وی همچنین در خصوص محور کیاکلا بهنمیر گفت : طول کلی این محور 6 کیلومتر بوده که لاین شمالی آن در حال تعریض می باشد .

مدیرکل راه و شهرسازی استان و نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار به اتفاق فرماندار از عملیات اجرایی پل سیکا ، پل سنگتاب قائم شهر و تعریض محورهای ارتباطی یاد شده بازدید نمودند .

گفتنی است : از 10500 کیلومتر راههای اصلی ، فرعی و روستایی استان مقدار  280 کیلومتر آن در شهرستان جویبار قرار دارد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - جویبار - تعریض - شهرسازی - کیاکلا - استان - همچنین - اداره - شهرستان - پروژه - اجراء - اجرایی - اشاره - مدیرکل - بهنمیر - عملیات - اتمام - راههای - افزود - قادری - مهندس - اقدامات - بازدید - روستایی - آسفالت - محورهای -

مطالب مرتبط با : بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه های در حال انجام شهرستان جویبار
نظر شما در مورد : بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه های در حال انجام شهرستان جویبار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها