مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4168 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 تیر 1395 -ساعت : 17:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هم‌زمان با عید سعید فطر صورت می‌گیرد

بازدید معاون اول رییس جمهوری و عباس آخوندی از بندر امیرآباد بهشهر

مازندشورا: معاون اول رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی عصر امروز در راس هیاتی سیاسی برای بازدید از روند توسعه‌ای بندر امیراباد بهشهر وارد استان مازندران شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که عصر امروز ۴شنبه ۱۶ تیرماه هم‌زمان با عید سعید فطر به استان مازندران سفر کرده، در بدو ورود به استان مورد استقبال مقامات استانی قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی همراه با اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری قرار است از اسکله فاز یک و دو بندر امیرآباد بهشهر بازدید کنند و در جریان روند توسعه‌ای بندر قرار بگیرند.

معاون اول رئیس جمهوری را در این سفر علاوه بر وزیر راه وشهرسازی علی ربیعی وزیر  تعاون، کار  و امور اجتماعی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و همچنین علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری در مجلس همراهی می‌کنند.

منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد تنها بندر کانونی و نسل سوم کشور است که دارای اراضی وسیع برای سرمایه‌گذاری با اولویت سرمایه گذاری در احداث اسکله نفتی، احداث خط لوله نفت و مواد نفتی، احداث مخازن ذخیره‌سازی، مواد نفتی و اسکله‌های معدنی است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - احداث - جمهوری - امیرآباد - معاون - اسکله - بازدید - استان - آخوندی - بهشهر - هم‌زمان -

مطالب مرتبط با : بازدید معاون اول رییس جمهوری و عباس آخوندی از بندر امیرآباد بهشهر
نظر شما در مورد : بازدید معاون اول رییس جمهوری و عباس آخوندی از بندر امیرآباد بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها