مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4173 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 تیر 1395 -ساعت : 18:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مديركل راه و شهرسازي مازندران عنوان نمود :

بايد مديريت زمان سفر سرلوحه كار مسافرين و گردشگران باشد

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي مازندران عنوان نمود : مسافران و گردشگران باید برای رفتن به‌مسافرت با شناخت از جاده و انتخاب زمان مناسب ورود و خروج سفر خویش را مدیریت کنند تا مانند مسافران دیروز و امروز در میان راه سرگردان نشوند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي با اعلام اين مطلب افزود :

در حال حاضر وضعیت ترافیک در محور هراز به سمت شمال نیمه‌سنگین تا سنگین، محور فیروزکوه نیمه‌سنگین تا سنگین و محور کندوان از سمت کرج به سمت مرزن‌آباد یک طرفه و ترافیک سنگین است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت جوی محورهای استان ابری و نیمه‌ابری است، افزود: تاکنون تصادف منجر به فوت در این محورها نداشته‌ایم.

مهندس نوروزي با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه نیروهای راهداري به صورت شبانه‌روزی در حالت آماده‌باش هستند، تصریح کرد: مركز مديريت راههاي مازندران نيز با دو شماره 141 (گويا) و  33322320-011 پاسخگوي همه مسافران عزيز براي اطلاع از آخرين وضعيت راههاي اين استان مي باشد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - سنگین - استان - اینکه - اشاره - محورهای - رانندگی - راههاي - رعایت - ترافیک - مهندس - مديريت - نوروزي - افزود - شهرسازي - وضعیت - نیمه‌سنگین -

نظر شما در مورد : بايد مديريت زمان سفر سرلوحه كار مسافرين و گردشگران باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها