مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4174 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 تیر 1395 -ساعت : 18:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس عنوان نمود :

یک‌طرفه بودن جاده چالوس تا صبح فردا

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس از یک‌طرفه بودن جاده چالوس تا صبح فردا خبر داد و گفت: ترافیک نيمه سنگين در جاده چالوس برقرار است.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس زمان اکبرپور با اعلام اینکه در حال حاضر جاده چالوس تا صبح فردا یک‌طرفه است، افزود: در صورت روان بودن ترافیک در مسیر جاده چالوس این مسیر دو طرفه می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس با اشاره به وضعیت ترافیک سنگین جاده چالوس و تلاش بی‌وقفه نیروهای راهدار و راهور از صبح روز چهارشنبه تاکنون، خاطر‌نشان کرد: جاده چالوس هیچ مشکلی ندارد و ایمنی برقرار بوده و رانش و ریزش سنگی در این مسیر ایجاد نشد.

وی با اشاره به تردد بی‌سابقه خودروها در طول روز عید فطر، بیان کرد: به‌صورت میانگین هر ثانیه دو دستگاه خودرو در این مسیر تردد کردند .

مهندس اکبرپور با اعلام اینکه از روز سه‌شنبه تا روز شنبه 19( تیرماه) تردد انواع کامیون، کامیونت و تریلی در محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا پنج بامداد روز شنبه 19 تیرماه از سمت مرزن‌آباد به کرج نیز یک‌طرفه می‌شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر 15 اکیپ راهداری و راهور در مسیر جاده چالوس مستقر هستند تا با ایمن‌سازی مسیر و تسهیل در تردد مسافران و گردشگران سفر خوبی را برای هم‌وطنان رقم بزنند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - اداره - یک‌طرفه - اشاره - انواع - راهور - تیرماه - ترافیک - اعلام - شهرسازی - مهندس - اکبرپور - اینکه -

نظر شما در مورد : یک‌طرفه بودن جاده چالوس تا صبح فردا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها