جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار/ آزادسازی بیش از 11 هزار متر از اراضی شهرستان

تاریخ انتشار : سه شنبه 05 دی 1396 - ساعت : 19:22

کد مطلب: 41740 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار خبر داد :

جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار/ آزادسازی بیش از 11 هزار متر از اراضی شهرستان

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با بیان اینکه اعتبار لازم برای ایجاد شانه محور آمل به فریدونکنار دریافت شد، گفت : ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار جلوگیری می‌شود .

مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری مازندشورا و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، محمدحسن داداشی در جمع مسئولان فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد : پرونده مسکن مهر در بخش دولتی در فریدونکنار بسته شده است و تنها چهار پروژه تعاونی‌های این شهرستان باقیمانده است.


وی افزود : ساخت مسکن مهر فرهنگیان ، مهر یکم ، جوانان و شکوه همچنان در حال پیگیری است .
رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با بیان اینکه نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز مسکن در این شهرستان به خوبی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد : ساخت و سازهای شهری با همکاری نظام مهندسی و بقیه مسئولان مربوطه هر دوشنبه بازدید مستمر صورت می‌گیرد .


این مسئول با تاکید بر اینکه از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر و روستا جلوگیری می‌شود، تصریح کرد : حفظ و صیانت از املاک دولتی و اراضی مربوط به مسکن، آزادسازی املاک دولتی و خارج کردن متصرفان از املاک دولتی در دستور کار قرار گرفت.


داداشی با بیان اینکه هزار و ۲۵۰ مترمربع اراضی اعیانی در فریدونکنار آزاد شده است، بیان کرد :  در فریدونکنار ۱۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع عرصه آزادسازی شده است .
وی با بیان اینکه راه روستایی در کوچک‌ بیشه‌محله و نوائی‌محله آسفالت شده است، اضافه کرد : آسفالت راه روستایی منقارپی، اوکسر و زاهدکلا نیز در دستور کار قرار دارد .


رئیس اداره راه و شهرسازی با اشاره به اینکه طرح مرمت و بازسازی دوربرگردان و شانه‌های آمل به فریدونکنار را در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد : برای مرمت و بازسازیشانه‌سازی محور آمل به فریدونکنار ۲۳ میلیون تومان اعتبار دریافت شد .
داداشی در پایان گفت : آغاز به کار مجدد پل تقاطع خیابان ولیعصر نیز در دستور کار قرار گرفت و در حال ساخت و بتن ریزی پی‌های آن هستند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #فریدونکنار #اینکه #دولتی #اداره #دستور #شهرستان #سازهای #شهرسازی #املاک #آزادسازی #داداشی #غیرمجاز #اراضی #روستایی #آسفالت #مترمربع #بازسازی #مسئولان #جلوگیری #اظهار #می‌گیرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار/ آزادسازی بیش از 11 هزار متر از اراضی شهرستان

*

*


X https://sport45.site/