مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41783 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 دی 1396 -ساعت : 16:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجدیدنظر طرح‌های جامع در حال بررسی است/ تلاش برای تغییری شگرف در اسناد توسعه شهری

محمدسعید ایزدی:

تجدیدنظر طرح‌های جامع در حال بررسی است/ تلاش برای تغییری شگرف در اسناد توسعه شهری

مازندشورا: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که کارگروه مشترکی در حال تجدیدنظر و تهیه سند طرح‌های جامع است گفت: سه پیشنهاد از سوی فعالان و تشکل‌های حرفه‌ای برای طرح‌های جامع ارایه شده که تحت نظر وزیر راه و شهرسازی در حال بررسی است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی اظهار کرد: مهم ترین اتفاقاتی که در حوزه شهرسازی دنبال می‌کنیم که خبر خوبی برای جامعه است تغییر رویکرد ما در طرح‌های جامع و تفصیلی است. در این زمینه اولین نسخه تجدیدنظر طرح‌های جامع را هفته‌های گذشته در جامعه مهندسین مشاور و با حضور نمایندگان شش تشکل حرفه‌ای ارایه کردیم که مورد استقبال واقع شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد یکی از کارهای کلیدی که باید در دولت دوازدهم انجام شود تجدیدنظر در فرآیندها، محتوا و گردش کار طرح‌های جامع و تفصیلی است. با ایجاد این تحول می‌توانیم شاهد تغییری شگرف در مدیریت شهری در اسناد توسعه شهری باشیم.

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که سه طرح پیشنهادی در این خصوص تهیه شده است گفت: چندین طرح در این خصوص ارایه شده که از بین آنها سه طرح پیشنهادی معاونت معماری، جامعه مهندسان مشاور و انجمن صنفی دارای وجوه مشترک بیشتری است. لذا قرار شده با تشکیل کارگروه مشترک متشکل از یک نماینده از هر سه گروه، سند واحد تهیه شود.

ایزدی گفت: روز یکشنبه نیز اعضای فعال در این فرآیند با دکتر آخوندی وزیرراه و شهرسازی جلسه داشتند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - طرح‌های - تجدیدنظر - ایزدی - جامعه - ارایه - معماری - مشترک - توسعه شهری - مشاور - پیشنهادی - محمدسعید - تغییری - اسناد - توسعه - گزارش - تفصیلی -

مطالب مرتبط با : تجدیدنظر طرح‌های جامع در حال بررسی است/ تلاش برای تغییری شگرف در اسناد توسعه شهری
نظر شما در مورد : تجدیدنظر طرح‌های جامع در حال بررسی است/ تلاش برای تغییری شگرف در اسناد توسعه شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها