مدینه خطاب به استاندار مازندران: به شورا تشریف بیاورید خبرهای خوبی وجود دارد

تاریخ انتشار : سه شنبه 05 دی 1396 - ساعت : 19:54

کد مطلب: 41787 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس؛

مدینه خطاب به استاندار مازندران: به شورا تشریف بیاورید خبرهای خوبی وجود دارد

اختصاصی مازندشورا: جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور سردار کارگر رییس بنیاد ، اسلامی استاندار مازندران، سردار ملکی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، نمی چند از مسئولان استانی و همچنین سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری صبح یکشنبه سوم دی ماه 96 در استانداری مازندران برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری مازندشورا و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، سید مسعود مدینه در این جلسه با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری ساری حدود 11 میلیارد تومان برای احداث این مجموعه هزینه کرده اند، گفت: در سال جاری بودجه ای به میزان 6 میلیارد و 700 مییلیون تومان برای پارک موزه در نظر گرفته شد که بر اساس اسناد موجود تاکنون 6 میلیارد و یکصد میلون تومان آن هزینه شده است.

وی افزود: ظاهراً مبالغی که شهرداری برای احداث این پارک مساعدت نموده صرف پرداخت بدهی های این مجموعه به طلبکاران شده است.

مدینه با اشاره به ضرورت تسریع در احداث پاک موزه دفاع مقدس گفت: در جلسه اخیری که با سردار شالیکار فرمانده محترم قرارگاه غدیر شمال کشور داشته ایم بر این نکته تأکید شد که پارک موزه دفاع مقدس بعنوان یک پروژه فرهنگی هم به افزایش سرانه فضای سبز شهر ساری کمک می کند و هم اینکه بستر مناسبی برای اجرای بسیاری از برنامه های اعتقادی و فرهنگی خواهد بود.

انتقاد از عدم توجه استاندار به دعوتنامه های حضور در جلسه شورای شهر

رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که مردم ولی نعمتان مسئولان هستند، اذعان داشت: در شورای شهر با حجم گسترده ای از درخواست های مردمی مواجه بوده و در حال پاسخگویی هستیم و لذا اگر چنین جلساتی در اولین ساعات وقت اداری برگزار شود، بهتر است.

وی با بیان اینکه طی 4 نامه جداگانه از جنابعالی (استاندار) برای حضور در جلسه شورای شهر دعوت نموده ایم اما پاسخی دریافت نکردیم، گفت: کم به شورا پا می‌دهید (اصطلاحی در ورزش کشتی که ورزش اول ایران و مازندران است)، تشریف بیاورید خبرهای خوبی در شورا وجود دارد.

اسلامی استاندار مازندران:
شورای شهر مرکز مازندران باید ویژه دیده شود

محمد اسلامی استاندار مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: بنده از زمانی که در استان حضور پیدا کردم در بین مردم بودم و تلاش کردم با مشکلات استان آشنا شوم.

وی افزود: حضور در شورا در برنامه کاری بنده قرار دارد و شورای مرکز استان مازندران هم باید ویژه دیده شود.

اسلامی با بیان اینکه در مدتی که در مازندران حضور دارد تعطیلی نداشته است، خاطرنشان کرد: شورای شهر مرکز استان حق دارد و حضور در شورا در برنامه کاری من قرار دارد.

گفتنی است، در این جلسه مدینه رئیس شورای شهر ساری در حالی یک نسخه از اسناد مساعدت ها و هزینه کردهای شهرداری مرکز استان در راستای احداث پارک موزه دفاع مقدس را تحویل  اسلامی استاندار مازندران داد که در همین جلسه تعدادی از دستگاه های اجرایی از پذیرش وظایف محوله در بخش های مختلف بدلایلی که کمبود اعتبارات خوانده می شد، خودداری کردند.


برچسب ها : #در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس؛ مدینه خطاب به استاندار مازندران: به شورا تشریف بیاورید خبرهای خوبی وجود دارد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدینه خطاب به استاندار مازندران: به شورا تشریف بیاورید خبرهای خوبی وجود دارد

*

*


X https://sport45.site/