آقای عبوری پیگیر معالجه  پدرشان در تهران هستند/ بنا داریم پروژه های شهرداری هرچه سریع تر به بهره برداری برسد

تاریخ انتشار : سه شنبه 05 دی 1396 - ساعت : 19:56

کد مطلب: 41788 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری؛

آقای عبوری پیگیر معالجه پدرشان در تهران هستند/ بنا داریم پروژه های شهرداری هرچه سریع تر به بهره برداری برسد

اختصاصی مازندشورا: اظهارات نائب رئیس شورای شهر ساری در خصوص صحبت های مطرح شده پیرامون عدم حضور شهردار ساری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به شرح ذیل می باشد.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش مازندشورا و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری در توضیح عدم حضور شهردار مرکز استان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، با بیان اینکه برخی تلاش دارند بین مدیریت استان و مدیریت شهری ساری تفرقه ایجاد کنند، گفت: آقای عبوری پیگیر معالجه پدرشان در تهران هستند به همین دلیل نتوانستند در جلسه مذکور حضور پیدا کنند.

علی اکبر زلیکانی در گفتگویی در پاسخ به پرسشی در خصوص علت عدم حضور شهردار ساری در جلسه اخیری که با حضور استاندار برگزار و مورد انتقاد واقع شد، اظهار داشت: آنچه را که به عنوان عضو شورای شهر اطلاع دارم این است که آقای عبوری پیگیر معالجه  پدرشان در تهران هستند. پدرشان جز مهدی پسر دیگری ندارند و آقای عبوری هم نسبت به پدر خود احساس مسئولیت می کنند.

وی با  بیان اینکه من احساسم این است همان جریاناتی که اتحاد مردم ساری را می بینند، دوباره بنا دارند بین مدیریت استان و مدیریت شهری ساری اختلافاتی را ایجاد کنند، اذعان داشت: از همه دوستان در مجموعه مدیریت شهری و استانداری خواهش می کنم گرفتار این تله ها نشوند. اینها تله های بدخواهان استان مازندران و کسانی است که به تفرقه ها در استان دامن می زنند.

نائب رئیس شورای شهر ساری بار دیگر با تأکید بر اینکه عبوری پیگیری بیماری پدرش است و نه تنها عبوری  بلکه هر فرزندی در چنین شرایطی همین کار را انجام می دهد، افزود: پدر بزرگوار شهردار ساری سه فرزند خود را تقدیم نظام و انقلاب کرد و آقای عبوری برادر دیگری ندارد که پیگیر درمان پدر باشد به همین دلیل فکر می کنم نحوه پوشش این موضوع به این گستردگی جالب نبود.

وی در ادامه تصریح کرد: به نظر می رسد رویکرد استاندار محترم اصلاح  جلسات بی فایده ای است که به کرات برگزار می شود و در این باره عزم جدی دارند و اگر هم در جلسه حرفی زده شد در جایگاه مدیریت حق دارند اما با یک پرس و جوی ساده از من عضو شورا، می توانستند جویا شوند که آقای عبوری کجاست؟ من جواب می دادم و به آقای استاندار اطلاع می دادم. البته این روش بهتری بود تا اینکه بگوییم و به این صورت گسترده پوشش داده شود و اینها نشانه های خوبی نیست! نشانه این است که برخی به طبل تفرقه در استان می کوبند!

زلیکانی در پاسخ به پرسشی درباره برخی شایعات در فضای مجازی که شهردار ساری در تلاش برای استاندار شدن است، گفت: حتماً سطح دسترسی این سایت ها بالا است زیرا جریان سیاسی و بخشی از همان جریان سیاسی غیر ساروی هستند، ما از این موضوع اطلاعی نداریم خود عبوری هم  احتمالاً نمی داند چون ارتباطات آنها در سطح معاون ریاست جمهوری به بالا است حتما اطلاع دارند و حتما حرفشان درست است من خیلی نمی دانم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص افزایش حجم بدهی های شهرداری ساری گفت: اینگونه نیست، ان شالله تا پایان سال طلب و بدهی شهرداری برابر خواهد شد. در عین حال کدام دستگاه اجرایی که کار می کند را سراغ دارید که بدهکار نباشد؟ اینکه گفته می شود شهرداری خیلی بدهکار است، به نظر من این "خیلی" را جریاناتی می گویند که خیلی خیرخواه مردم ساری نیستند.

نائب رئیس شورای شهر ساری در ادامه با بیان اینکه پروژه هایی در ساری انجام شده و یا در دست اجرا می باشد که مردم از آن خوشحال هستند و لذتش را می برند، ادامه داد: عده ای با این شائبه ها، تلاش می کنند فضا را به گونه ای دیگر نشان بدهند ضمن اینکه فضای عمومی کشور ما به لحاظ اقتصادی این است و شهرداری هم یک دستگاهی است که باید خودش خرج خود را در بیاورد و الان هم همین کار را انجام می دهد و پول درآمدی را بین طلبکاران توزیع می کند.

وی درباره زمان اتمام پروژه های در دست اقدام شهرداری گفت: بنا داریم این پروژه ها هرچه سریع تر به بهره برداری برسد، برخی پروژه ها همچون بوستان ولایت تاکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تلاش داریم تا پایان سال افتتاح شود اما تجهیز این پروژه کار آسانی نیست و تاکنون هم دستگاهی برای همکاری و کمک اعلام آمادگی نکرده است.

زلیکانی افزود: راه اندازی "سینمای هنر و تجربه" در محل بوستان ولایت بخش هایی از پروژه بوستان است که تاکنون کسی نبوده که به ما بگوید می توانیم برای تجهیز آن از منابع دولتی استفاده کنیم یا نه؟ در عین حال به نظر می رسد همه کارها را باید با منابع شهرداری انجام بدهیم.

وی در پایان با اعلام اینکه موزه تخصصی با چهار موضوع  در بوستان ولایت ساخته شده است، خاطرنشان کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تنها دستگاهی است که برای پر کردن موزه ها و تجهیز بخشی از پروژه بوستان ولایت تاکنون اعلام آمادگی نموده است.


برچسب ها : #نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری؛ آقای عبوری پیگیر معالجه پدرشان در تهران هستند/ آقای عبوری نسبت به پدر خود احساس مسئولیت می کنند.

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آقای عبوری پیگیر معالجه پدرشان در تهران هستند/ بنا داریم پروژه های شهرداری هرچه سریع تر به بهره برداری برسد

*

*


X https://sport45.site/