مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41802 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 دی 1396 -ساعت : 17:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

با دستور مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران؛

ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

اختصاصی مازندشورا: با دستور مدیر کل راه و شهرسازی استان ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری مازندشورا و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و فناوریهای نوین ساخت اداره کل راه و شهرسازی با بیان این مطلب افزود به استناد مواد 34 و 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مسئولیت نظارت عالیه بر اجرای ضوابط و مقررات شهرسازی و مقررات ملی ساختمان در طراحی و اجرای تمامی ساختمان ها و طرح های شهرسازی و عمرانی شهری که اجرای ضوابط و مقررات مزبور در مورد آنها الزامی است بر عهده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود .

مهندس موتمنی تصریح نمود : به منظور اعمال این نظارت از سنوات گذشته تیمهای نظارت عالیه اداره کل بطور موردی و سرزده و یا با دریافت شکایات ضمن بازدید از پروژه های ساختمانی چنانچه به تخلفی برخورد نمایند دستور اصلاح یا جلوگیری از ادامه کار را به مهندس مسئول نظارت و مرجع صدور پروانه ساختمانی ابلاغ می کنند .

وی افزود : در همین راستا و با توجه به حوادث اخیر با دستور ویژه مدیر کل راه و شهرسازی استان و تاکید مدیر مسکن و ساختمان بازدید، ارزیابی و تهیه گزارش از پروژه های مسکن مهر استان (که هنوز به بهره برداری نرسیده اند) در دستور کار گروه های نظارت عالیه این اداره کل قرار گرفت .

رئیس نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اظهار امیدواری نمود : انشااله با همکاری همه دستگاه های دخیل در حوزه ساخت و ساز شاهد تولید مسکن امن برای شهروندان باشیم .

مهندس موتمنی، از کلیه دست اندرکاران پروژه های ساختمانی درخواست نمود : با الزام به مقررات ملی ساختمان و رعایت ضوابط شهرسازی فردایی بهتر را برای شهروندان محترم ترسیم نمایند .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - ساختمان - اداره - نظارت - مقررات - استان - دستور - پروژه - عالیه - اجرای - مهندسی - مهندس - ساختمانی - ضوابط - نمایند - بازدید - شهروندان - افزود - ارزیابی - گزارش - موتمنی -

مطالب مرتبط با : ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت
نظر شما در مورد : ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها