ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 دی 1396 - ساعت : 17:38

کد مطلب: 41802 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با دستور مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران؛

ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

اختصاصی مازندشورا: با دستور مدیر کل راه و شهرسازی استان ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش پایگاه خبری مازندشورا و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و فناوریهای نوین ساخت اداره کل راه و شهرسازی با بیان این مطلب افزود به استناد مواد 34 و 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مسئولیت نظارت عالیه بر اجرای ضوابط و مقررات شهرسازی و مقررات ملی ساختمان در طراحی و اجرای تمامی ساختمان ها و طرح های شهرسازی و عمرانی شهری که اجرای ضوابط و مقررات مزبور در مورد آنها الزامی است بر عهده وزارت راه و شهرسازی خواهد بود .

مهندس موتمنی تصریح نمود : به منظور اعمال این نظارت از سنوات گذشته تیمهای نظارت عالیه اداره کل بطور موردی و سرزده و یا با دریافت شکایات ضمن بازدید از پروژه های ساختمانی چنانچه به تخلفی برخورد نمایند دستور اصلاح یا جلوگیری از ادامه کار را به مهندس مسئول نظارت و مرجع صدور پروانه ساختمانی ابلاغ می کنند .

وی افزود : در همین راستا و با توجه به حوادث اخیر با دستور ویژه مدیر کل راه و شهرسازی استان و تاکید مدیر مسکن و ساختمان بازدید، ارزیابی و تهیه گزارش از پروژه های مسکن مهر استان (که هنوز به بهره برداری نرسیده اند) در دستور کار گروه های نظارت عالیه این اداره کل قرار گرفت .

رئیس نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اظهار امیدواری نمود : انشااله با همکاری همه دستگاه های دخیل در حوزه ساخت و ساز شاهد تولید مسکن امن برای شهروندان باشیم .

مهندس موتمنی، از کلیه دست اندرکاران پروژه های ساختمانی درخواست نمود : با الزام به مقررات ملی ساختمان و رعایت ضوابط شهرسازی فردایی بهتر را برای شهروندان محترم ترسیم نمایند .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #شهرسازی #ساختمان #اداره #نظارت #مقررات #استان #دستور #پروژه #عالیه #اجرای #مهندسی #مهندس #ساختمانی #ضوابط #نمایند #بازدید #شهروندان #افزود #ارزیابی #گزارش #موتمنی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ارزیابی پروژه های مسکن مهر استان در دستور کار تیم نظارت عالیه اداره کل قرار گرفت

*

*


X https://sport45.site/