مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41813 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 دی 1396 -ساعت : 10:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاهش 15 درصدی وقوع سرقت در استان مازندران

رئیس پلیس پیشگیری مازندران خبرداد:

کاهش 15 درصدی وقوع سرقت در استان مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران از کاهش 15 درصدی وقوع انواع سرقت ها در استان در یک ماه گذشته خبر داد .

مازندشورا: رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران از کاهش 15 درصدی وقوع انواع سرقت ها در استان در یک ماه گذشته خبر داد .

 به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ"ولی اله گنجیان مقدم" در تشریح این خبر گفت: کلانتری ها و پاسگاه ها در خط مقدم ایجاد نظم و امنیت در جامعه قرار دارند و اجرای ماموریت های متنوع نیروی انتظامی و رویکرد ناجا از پلیس محوری به جامعه محوری شده تا نقش کلانتری ها و پاسگاه ها پررنگ تر از هر زمانی در جامعه جلوه کند .

رئیس پلیس پیشگیری استان افزود: با تلاش های صورت گرفته و کیفی سازی ماموریت کلانتری ها و پاسگاه ها شاهد تلاش های چشمگیری در ایجاد امنیت پایدار در حوزه های استحفاظی کلانتری ها و پاسگاه های استان بوده ایم .

وی از کاهش 15 درصدی وقوع سرقت در استان مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل در یک ماه گذشته خبر داد و اظهار داشت:در طی این مدت بیش از85 درصد سرقت ها منجر به کشف شده است .

سرهنگ گنجیان با اشاره به این که در این مدت بیش از 10 هزار نفر به منظور دریافت خدمات انتظامی به کلانتری ها و پاسگاه های استان مراجعه کردند،تصریح کرد:ارائه خدمات مشاوره ای و مددکاری اجتماعی در کلانتری ها یکی از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی در این حوزه است .

رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران ، درخاتمه با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس از مراجعه بیش از 1700 نفر به دوایر مشاوره و مددکاری انتظامی در کلانتری های استان در یک ماه گذشته خبر داد و گفت: ارائه خدمات مشاوره تحصیلی ، خانوادگی ، حقوقی و انتظامی از مهمترین ماموریت های دوایر مددکاری به شمار می رود .

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - کلانتری - پاسگاه - انتظامی - مازندران - جامعه - پیشگیری - خدمات - مددکاری - مشاوره - محوری - ماموریت - درصدی - گذشته - ارائه - مهمترین - دوایر - مراجعه - سرهنگ - ایجاد - نیروی - رویکرد - گنجیان - اشاره - امنیت -

نظر شما در مورد : کاهش 15 درصدی وقوع سرقت در استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها