کشف 17 کیلوگرم مواد مخدر در ساری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 دی 1396 - ساعت : 10:15

کد مطلب: 41816 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران خبر داد؛

کشف 17 کیلوگرم مواد مخدر در ساری

مازندشورا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مازندران از کشف 17 کیلوگرم تریاک توسط ماموران اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر از 2 سوداگر مرگ در ساری خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا ثقفی گفت: به منظور مقابله با پدیده شوم مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران اجرایی این پلیس از فعالیت دو عامل افیونی در شهرستان ساری با خبر شدند.

وی افزود: ماموران با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی موفق شدند متهمان را شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی در حال حمل و جابجایی مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پراید دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مازندران اظهار کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از خودروی این سوداگران مرگ 17 کیلوگرم تریاک کشف و خودروی آنان توقیف شد.

این مسؤول با اشاره به این که سوء مصرف مواد مخدر به عنوان مسئله‌اى اجتماعى است که رواج آن در جامعه بنیان‏‌هاى روحى، روانى، اخلاقى و اجتماعى خانواده و اجتماع را متزلزل می‌کند، گفت: اعتیاد به مواد مخدر سبب به وجود آمدن رفتارهاى آسیب‌زا و کجروانه در جامعه شده و ذهن خلاق جامعه را که باید در خدمت پیشرفت و شکوفایی جامعه باشند به نیروهایی وابسته و بیمار تبدیل می‌کند.

ثقفی خاطرنشان کرد: برای ارتقاء امنیت عمومی و مقابله با این بلای خانمانسوز، نقش مشارکت‌های مردمی اثرگذار خواهد بود و باتقویت این تعاملات موفقیت‌های خوبی را در مبارزه با عاملان افیونی در استان شاهد هستیم.

وی از شهروندان خواست، برای رسیدن به جامعه‌ای آرمانی با جوانانی با نشاط و فعال در تمامی زمینه‌های اجتماعی با پلییس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام دارند.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #جامعه #مبارزه #خودروی #انتظامی #اجتماعى #می‌کند #افیونی #ماموران #مازندران #کیلوگرم #شهرستان #مقابله #سوداگران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف 17 کیلوگرم مواد مخدر در ساری

*

*


X https://sport45.site/