مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4186 -تاریخ انتشار : جمعه 18 تیر 1395 -ساعت : 08:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد هاشم بت شکن مطرح کرد:

کاهش نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن به نصف/ نرخ کارمزد منطقی شد

مازندشورا: مدیرعامل بانک مسکن خبرداده است بر اساس مصوبه بانک مرکزی نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن را که ۵ درصد بود به ۲.۳ درصد کاهش دادیم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد هاشم بت شکن گفت: دستورالعمل و بخشنامه فعالیت تضمین معاملات مسکن قسطی ابلاغ شده است و انبوه سازان می توانند با مراجعه به شعب مراکز استان ها از امکانات بانک مسکن استفاده کنند.

وی افزود: یکی از کارهایی که بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی انجام داده تسهیل در کاهش رکود در بازار مسکن است و در این چارچوب طرح تضمینی معاملات اقساطی مسکن را راه اندازی و جلساتی را با انبوه سازان برگزار کردیم.

بت شکن به تسنیم گفته است: بر اساس مصوبه بانک مرکزی نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی را که 5 درصد بود به 2.3 درصد کاهش دادیم و نرخ کارمزد منطقی شد.

بت شکن تاکید کرد : انبوه سازان می توانند به تمامی شعب در مراکز استان ها مراجعه کنند، دستورالعمل و بخشنامه فعالیت تضمین معاملات ابلاغ شده است.

وی افزود: تضمین معاملات اقساطی جذابیت خاصی را برای انبوه‌سازان دارد تا خیال انبوه انها از نظر بازپرداخت اقساط راحت باشد زیرا در صورت پرداخت نشدن اقساط ، بانک مسکن پرداخت می‌کند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تضمین - کارمزد - اقساطی - معاملات - انبوه - مراکز - افزود - پرداخت - اقساط - مراجعه - استان ها - ابلاغ - منطقی - دستورالعمل - بخشنامه - فعالیت - سازان -

مطالب مرتبط با : کاهش نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن به نصف/ نرخ کارمزد منطقی شد
نظر شما در مورد : کاهش نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن به نصف/ نرخ کارمزد منطقی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها