مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41883 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 دی 1396 -ساعت : 04:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده سپاه کربلا خبر داد:

ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط سپاه مازندران

مازندشورا: بهشهر- فرمانده سپاه کربلای مازندران از ساخت و مرمت ۵۰۰ مسکن برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط سپاه کربلا خبر داد و گفت:سه روستای فرعی و دو روستای اصلی برای بازسازی به این نهاد واگذار شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین بابایی شامگاه چهارشنبه در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران در اردوگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر افزود: ۲۵۰ مسکن برای ساخت و ۲۸۰ مسکن برای مرمت در اختیار سپاه کربلای مازندران قرار داده شده است.

وی گفت: برخی از منازل در پس لرزه ها دچار آسیب فراوان شد و نیازمند بازسازی است و امیدواریم ساخت و ساز و احداث دائم برای زلزله زدگان تعیین تکلیف شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران همچنین با تاکید مقوله اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی از روستاها یادآور شد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی توسط سپاه کربلای مازندران در سه دهستان بهشهر، ساری و تنکابن فعال شده است.

بابایی گفت: پروژه‌های عمرانی، اجتماعی و سلامتی و اشتغال روستاییان را در این روستا از طریق قرارگاه پیشرفت و آبادانی اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۲۵۰ واحد برای محرومان استان توسط بسیجیان استان احداث شده است، گفت: سپاه در جهت محرومیت‌زدایی مناطق نقش آفرینی دارد و امسال هم ساخت ۵۰۰ خانه در دست ساخت است.

بابایی همچنین با اشاره به شناسایی مناطق آسیب پذیر گفت: ۱۳ منطقه و محله آسیب پذیر استان در ۱۱ شهرستان مازندران توسط قرارگاه جوادالائمه شناسایی و در طرح جامع پاکسازی و توانمندسازی قرار گرفت.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استان - کربلای - قرارگاه - بابایی - پیشرفت - آبادانی - شناسایی - مناطق - احداث - زلزله - زدگان - بهشهر - فرمانده - همچنین -

نظر شما در مورد : ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط سپاه مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها