مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 419 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 دی 1393 -ساعت : 10:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طرح هر مدرسه یک روابط عمومی در مدارس مازندران اجرا می شود

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران خبر داد؛

طرح هر مدرسه یک روابط عمومی در مدارس مازندران اجرا می شود

مازند شورا: گردهمایی مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش و پرورش مازندران با هدف تعامل دوسویه بین روابط عمومی و رسانه در ساری برگزار شد./ رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران از اجرای طرح هر مدرسه یک روابط عمومی در مدارس استان خبر داد.

مازند شورا: گردهمایی مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش و پرورش مازندران با هدف تعامل دوسویه بین روابط عمومی و رسانه در ساری برگزار شد.

'محمود رضا علیزاده' روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا هدف از این طرح را مشارکت هرچه بیشتر دانش آموزان و معلمان در برنامه های آموزشی اعلام کرد.

وی با اشاره به وجود توانمندی و خلاقیت های گوناگون در میان دانش آموزان و معلمان مازندرانی بر جدی گرفتن اجرای این طرح در مدارس و ادارات شهرستان های استان تاکید کرد.

او به اجرای طرح های پژوهشی در مدارس مازندران اشاره کرد و یاد آور شد: با اجرای طرح فوق ارتباط بین مدارس و روابط عمومی ها بیش از پیش خواهد شد.

علیزاده هم چنین از گرد همایی دو روزه روابط عمومی ادارت آموزش و پرورش مازندران در ساری خبر داد و خاطر نشان کرد: اختصاص امکانات برای ارتقا فعالیت های روابط عمومی از مهمترین نیازهای این بخش نظام تعلیم و تربیت است.

وی از بر گزاری کارگاه آموزشی برای خبرنویسی سریع و صحیح، رعایت نکات ویرایشی و ویراستاری و نکات مهم در گرفتن تصاویر و عکس های مورد نیاز در این گرد همایی خبر داد و خواستار توجه مسوولان روابط عمومی در ارائه اخبار جامع با در برگیری عناصر خبری شد.

480 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف در مازندران در حدود چهار مدرسه تحصیل می کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمود رضا علیزاده - روابط عمومی - آموزش و پرورش - -

نظر شما در مورد : طرح هر مدرسه یک روابط عمومی در مدارس مازندران اجرا می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها