اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران انتخاب شدند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 دی 1396 - ساعت : 12:50

کد مطلب: 41922 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با برگزاری انتخابات؛

اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران انتخاب شدند

مازندشورا: انتخابات اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران صبح امروز برگزار شد.

مازندشورا: انتخابات اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران صبح امروز برگزار شد.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: این کانون مجموعه ای است متشکل از کارآفرینان برتر، صاحبنظران و کارشناسان حوزه کارآفرینی استان که به عنوان اتاق فکر کارآفرینی تشکیل می شود.

وی با اشاره به اهداف تشکیل این کانون افزود: افزایش توان مدیریتی استان در کمک به شناسایی موانع توسعه کارآفرینی جهت دستیابی به راهکارهای رفع این موانع، هم افزایی و مشارکت حداکثری کارافرینان در تصمیم سازی مدیران ارشد استان در زمینه توسعه کارافرینی از جمله اهداف مهم این کانون می باشد.

اصغری ادامه داد: ایجادزمینه و بستر مناسب جهت گسترش و ترویج انواع کارافرینی ( اقتصادی ، اجتماعی و........) و نهادینه سازی فرهنگ آن در استان، مشاوره و کمک به تصمیم گیری های مدیران ارشد استان و افزایش ضریب اطمینان تصمیمات اتخاذ شده در زمینه کارآفرینی نیز از دیگر اهداف مهم این کانون می باشد.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان مازندران خاطرنشان کرد: امید داریم به مرور زمان بتوانیم با کمک این کانون فرهنگ غنی کارآفرینی را در بین مردم شریف استان مازندران علی الخصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی ترویج نماییم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با تشریح وظایف این کانون تصریح کرد: شناسایی طرح و بررسی موانع کارآفرینی، عوامل موثر در توسعه کارافرینی، بررسی قوانین و مقررات مرتبط با کارآفرینی، ارتباط موثر با سازمان ها و نهادهای مرتبط، شناسایی و مستند سازی تجربیات کارآفرینان، بررسی و تشخیص فرصتها و تهدیدهای کسب و کار و ایجاد وارتباط با خیرین کارافرین از وظایف مهم این کانون می باشد.

وی بیان داشت: این کانون دارای 6 عضو دولتی و 6 عضو غیر دولتی می باشد که در این انتخابات 6 نفر از اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان استان انتخاب شدند.

اصغری با اشاره به اعضای دولتی این کانون خاطرنشان کرد: استاندار یا نماینده تام الاختیار بعنوان رییس هیأت امناء، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بعنوان دبیرو مدیران کل صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و یک دستگاه مرتبط دیگر و همچنین یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه مراکز علمی وپژوهشی استان بعنوان عضو حضور خواهند داشت.

 


منبع : ایلنا

برچسب ها : #کانون #استان #کارآفرینی #دولتی #مازندران #اعضای #کارآفرینان #اجتماعی #شناسایی #موانع #توسعه #کارافرینی #مدیران #مرتبط #اصغری #بعنوان #اهداف #تعاون #بررسی #خاطرنشان #فرهنگ #وظایف #افزایش #تشکیل #انتخابات #اشاره #تصمیم #زمینه #ترویج

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران انتخاب شدند

*

*


X https://sport45.site/