مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4193 -تاریخ انتشار : جمعه 18 تیر 1395 -ساعت : 12:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نتایجه نظرسنجی شورای شهر اعلام شد؛

70 درصد کسبه و ساکنین از 17شهریور ناراضی اند

مازندشورا: بر اساس نظرسنجی شورای شهر ۹۰ درصد از کسبه و ۵۰ درصد ساکنان از وضعیت پیاده راه 17 شهریور ناراضی هستند.

مازندشورا:

70 درصد کسبه و ساکنین از 17شهریور ناراضی اند بلدیه | نتایج نظرسنجی شورای شهر در خصوص پیاده راه ۱۷ شهریور مشخص شد که بر اساس آن ۹۰ درصد از کسبه ناراضی و ۵۰ درصد ساکنان راضی هستند که نشان می دهد 70 درصد ساکنین و کسبه به طور میانگین از وضعیت این پیاده راه رضایت ندارند.

به گزارش بلدیه حل مشکلات پیاده راه ۱۷ شهریور به روزهای پایانی رسیده است و به نظر می رسد تا هفته آینده شورای شهر تهران در خصوص آن تصمیم گیری کند.

چند هفته پیش، پیش بینی شد رئیس کمیته نظارت شورا برای کشف میزان رضایت ساکنان این پیاده راه نظرسنجی انجام دهد که نتایج این نظرسنجی ها مشخص شده است.

ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در این خصوص به مهر گفت: بر اساس آماری که به ما ارائه شده، بیش از ۹۰ درصد کسبه از پیاده راه شدن خیابان ۱۷ شهریور ناراضی هستند اما ۵۰ درصد ساکنان راضی اند.

وی ادامه داد: تیمی کارشناسی در حال آماده کردن گزارشات است و امیدواریم روز سه شنبه موافقان و مخالفان درباره بازگشایی مسیر سخن بگویند.

چند نظرسنجی در خصوص ۱۷ شهریور انجام شده است

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: چند نظرسنجی در این خصوص انجام شده که نتایج آن متفاوت است و نیاز است در خصوص آن بیشتر تصمیم گیری کنیم.

پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر نیز با بیان اینکه نظرسنجی ها تکمیل شده اما قصد نداریم برای آنکه موجی  ایجاد شود نتایج آن را اعلام کنیم، گفت: امیدواریم با این گزارش بتوانیم تصمیم گیری قاطع در این رابطه انجام دهیم و امیدواریم هفته آینده در این خصوص تصمیم گیری کنیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نظرسنجی - شورای - پیاده - تصمیم - نتایج - شهریور - امیدواریم - تهران - ساکنان - شورای شهر تهران - ناراضی - اعلام - نظارت - گزارش - ساکنین - رضایت - بلدیه - آینده -

نظر شما در مورد : 70 درصد کسبه و ساکنین از 17شهریور ناراضی اند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها