محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 دی 1396 - ساعت : 15:28

کد مطلب: 41936 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از سوی پلیس راه استان مازندران اعلام شد؛

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد .

مازندشورا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد .

 به نقل  از پایگاه خبری پلیس،" سرهنگ علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش وتسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

وی افزود، به همین منظورتردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت12 روز گذشته چهارشنبه 6 دی ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه نهم دی ماه از محورهای "کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه" ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور" کرج– چالوس" ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه هشتم دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: تردد کلیه تریلر در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم دی ماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: تردد کلیه وسائل نقلیه از ساعت13 تا ساعت 24 روز جمعه از "رودهن" به سمت "آمل" ممنوع بوده و از ساعت 15 تا ساعت 24 همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه ، خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز جمعه هشتم دیماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

 


برچسب ها : #ممنوع #مازندران #استان #محورهای #محدودیت #ترافیکی #نقلیه #انواع #انتظامی #مواصلاتی #تریلر #اعلام #کامیونت #ماموران #استثنای #حاملان #رودهن #سوختی #روزهای #سرهنگ #فرماندهی #وسایل #موتورسیکلت #چالوس #فیروزکوه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

*

*


X https://sport45.site/