مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41940 -تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 -ساعت : 00:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
1800 مازندرانی خادم‌یار رضوی شدند

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران:

1800 مازندرانی خادم‌یار رضوی شدند

مازندشورا: مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران گفت: تاکنون یک‌هزار و 800 خادم یار در این استان آموزش دیده و سازماندهی شدند و به‌عنوان خادم‌یار رضوی، افتخار خدمات‌رسانی در این راه را یافتند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمداسماعیل امام‌زاده امشب در هفتمین نشست خادم یاران رضوی مازندران که با حضور داوطلبان و خادم‌یاران رضوی از استان در اداره ارشاد نوشهر برگزار شد در سخنانی به تشریح ارزش و اهمیت خدمات خادم‌یاران رضوی پرداخت.

وی تصریح کرد: سال‌ها قبل از انقلاب تا چند سال پیش، داوطلبانی از اقشار و صنوف مختلف که بین آنها پزشکان، مهندسان، اساتید دانشگاه، روحانیون و علما، وزرا، وکلا، امرا، کارمندان، کارگران، کشاورزان، صنعتگران و صاحبان دیگر صنوف، از میان اغنیا و فقرا، حدود ۳۰ سال در نوبت قرار می‌گرفتند تا این  افتخار نصیبشان شود و بتوانند به عنوان خادم یاران رضوی خدمت کنند.

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران افزود: امروزه با ثبت‌نام اینترنتی و دیدن دوره‌های توجیهی شرکت در کلاس‌های آموزشی، همراه با ارائه خدمات شایسته در محل، مقبولیت در نحوه ارائه خدمات‌رسانی و پذیرفته شدن در آزمون‌های تئوری و عملی و کسب شروط لازم حداقل پس از ۶ ماه و حداکثر پس از سه سال، نایل به افتخار خادم یار می‌شوند.

امام‌زاده گفت: تاکنون یک‌هزار و 800 خادم یار در این استان آموزش دیده و سازماندهی شدند و به‌عنوان خادم‌یار رضوی، افتخار خدمات‌رسانی در این راه را یافتند و موظف هستند طبق برنامه در هفته تا ۶ ساعت کار و خدمت کنند.

به گزارش فارس، در پایان تعدای از داوطلبان برای عضویت در گروه‌های خادم‌یار رضوی ثبت‌نام کردند.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افتخار - مازندران - خادم‌یار - خدمات - استان - خدمات‌رسانی - ثبت‌نام - خادم‌یاران - ارائه - یاران - آستان - نمایندگی - گزارش - امام‌زاده - مسؤول - داوطلبان -

نظر شما در مورد : 1800 مازندرانی خادم‌یار رضوی شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها