سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد

تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 - ساعت : 10:38

کد مطلب: 41957 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار سوادکوه:

سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد

مازندشورا: فرماندار سوادکوه با اشاره به توانمندی‌های توسعه سوادکوه گفت: سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد.

مازندشورا: عبدالجواد توحیدی‌مقدم پنج‌شنبه‌شب در جمع فعالان ورزشی با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه با توجه به توانمندی‌هایی که دارد، می‌تواند به بِرند کشوری تبدیل‌شود، اظهار کرد: وجود 700 اثر تاریخی، طبیعی و گردشگری، ورودی استان مازندران، شریان اصلی محور‌شمال و وجود راه‌آهن از توانمندی‌هایی است که می‌تواند برای توسعه شهرستان اثر‌گذار باشد.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های مختلف گردشگری و تاریخی شهرستان سوادکوه می‌تواند این شهرستان را به مقصد گردشگری تبدیل‌کند، افزود: نمی‌خواهیم معبر گردشگران و مسافران باشیم و توانمندی تبدیل به مقصد گردشگری را داریم.

فرماندار سوادکوه به بازخورد‌های برگزاری همایش توسعه شهرستان سوادکوه با محوریت گردشگری که در سال گذشته در سوادکوه برگزار‌شد، اشاره و خاطر‌نشان کرد: ذائقه مردم با برگزاری همایش توسعه شهرستان سوادکوه تغییر‌کرد و سوادکوه، حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر استان را می‌خواهد.

توحیدی‌مقدم به برنامه‌ریزی برای توسعه بوم‌گردی و افتتاح کلبه‌های جنگلی در پارک جوارم و راه‌اندازی قطار‌گردشگری در سوادکوه اشاره‌کرد و گفت: حوزه‌های گردشگری، ورزشی و درمان دارای اعتبارات قابل توجه در بودجه‌های شهرستان سوادکوه هستند.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #شهرستان #گردشگری #توسعه #می‌تواند #توانمندی‌هایی #تاریخی #استان #همایش #برگزاری #اینکه #ورزشی #گردشگر #میلیون #حق‌‌سهم #مازندران #می‌خواهد #فرماندار #توحیدی‌مقدم #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد

*

*


X https://sport45.site/