ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم

تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 - ساعت : 11:32

کد مطلب: 41964 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای فرهنگ عمومی سوادکوه:

ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم

مازندشورا: رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه، گفت: راهپیمایی و ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم ولی ورزش زنان باید انجام‌ شود.

مازندشورا: حجت‌الاسلام حسن قربانی جمعه‌شب در جمع فعالان ورزشی مازندران که به میزبانی شهرستان سوادکوه و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار‌ شد با اشاره به اهمیت ورزش‌، اظهار کرد: از 25 سالگی که هورمون رشد متوقف می‌شود، اگر ورزش انجام نشود به پیری زود‌رس منجر می‌شود و مشکلات برای جامعه، خانواده و فرد ایجاد‌می‌شود.

وی با بیان اینکه سن‌پیری افراد در جامعه نسبت به گذشته کاهش پیدا‌کرد، افزود: پیری افرادی که ورزش می‌کنند را باید در دوره 80 سالگی تعریف کنند و در حال حاضر، پیری در 45 یا 50 سالگی تعریف می‌شود.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه ورزش برای سلامتی انسان‌ها لازم است و دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند، خاطر‌نشان کرد: سوادکوه دارای استعداد‌های مختلفی است و در تماس تلفنی استاندار که از سوادکوه عبور می‌کرد، گفتم که سوادکوه دروازه ورودی استان است و این شهرستان، شهید‌پرور است.

این مسؤول در ادامه جمله بالا که با تشویق رؤسا و نائب‌رئیسان ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و شهر‌های استان مازندران همراه بود، اظهار‌ کرد: ورزش توسط امام راحل به صورت روزی دو ساعت با تجویز پزشک انجام می‌شد و ورزش مقام‌معظم رهبری هم قطع نمی‌شود و ورزش باید در اولویت ما قرار‌ گیرد.

قربانی که فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان را چند‌بار به اشتباه، معاون رئیس جمهور معرفی‌ کرد، افزود: حالا تخم‌مرغ گران شد و می‌گویند ما پشیمان شدیم و با گران‌شدن تخم‌مرغ نباید یک‌رئیس‌جمهور را عوض‌کرد.

وی گفت: راهپیمایی و ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم ولی ورزش زنان باید انجام‌شود.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #سالگی #شهرستان #تشویق #تعریف #جوانان #تخم‌مرغ #معاون #افزود #استان #جامعه #نداریم #مختلط #قربانی #مازندران #اشاره #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم

*

*


X https://sport45.site/