مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41980 -تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 -ساعت : 18:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایجاد زمینه برای گسترش کارآفرینی هدف کانون کارآفرینان است

مدیرکل تعاون مازندران:

ایجاد زمینه برای گسترش کارآفرینی هدف کانون کارآفرینان است

مازندشورا: مدیرکل تعاون مازندران، ایجاد زمینه برای گسترش و ترویج کارآفرینی را از اهداف کانون کارآفرینان استان بیان کرد.

مازندشورا:کامران اصغری صبح پنجشنبه در جلسه انتخاب اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان مازندران با اشاره به اهداف تشکیل این کانون افزود: افزایش توان مدیریتی استان در کمک به شناسایی موانع توسعه کارآفرینی برای دستیابی به راهکارهای رفع این موانع، هم افزایی و مشارکت حداکثری کارافرینان در تصمیم سازی مدیران ارشد استان در زمینه توسعه کارافرینی از جمله اهداف مهم این کانون است.

اصغری ادامه داد: ایجادزمینه و بستر مناسب جهت گسترش و ترویج انواع کارافرینی ( اقتصادی ، اجتماعی و غیره) و نهادینه سازی فرهنگ آن در استان، مشاوره و کمک به تصمیم گیری های مدیران ارشد استان و افزایش ضریب اطمینان تصمیمات اتخاذ شده در زمینه کارآفرینی نیز از دیگر اهداف مهم این کانون است.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان مازندران خاطرنشان کرد: امید داریم به مرور زمان بتوانیم با کمک این کانون فرهنگ غنی کارآفرینی را در بین مردم شریف استان مازندران علی الخصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی ترویج کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با تشریح وظایف این کانون تصریح کرد: شناسایی طرح و بررسی موانع کارآفرینی، عوامل موثر در توسعه کارافرینی، بررسی قوانین و مقررات مرتبط با کارآفرینی، ارتباط موثر با سازمان ها و نهادهای مرتبط، شناسایی و مستند سازی تجربیات کارآفرینان، بررسی و تشخیص فرصتها و تهدیدهای کسب و کار و ایجاد وارتباط با خیرین کارافرین از وظایف مهم این کانون است.

وی بیان داشت: این کانون دارای ۶ عضو دولتی و ۶ عضو غیر دولتی می باشد که در این انتخابات ۶ نفر از اعضای غیر دولتی کانون کارآفرینان استان انتخاب شدند.

اصغری با اشاره به اعضای دولتی این کانون خاطرنشان کرد: استاندار یا نماینده تام الاختیار بعنوان رییس هیأت امناء، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بعنوان دبیرو مدیران کل صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و یک دستگاه مرتبط دیگر و همچنین یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه مراکز علمی وپژوهشی استان بعنوان عضو حضور خواهند داشت.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کانون - استان - کارآفرینی - دولتی - مازندران - اعضای - کارآفرینان - توسعه - اجتماعی - کارافرینی - مدیران - بررسی - بعنوان - مرتبط - موانع - شناسایی - اهداف - اصغری - زمینه - تعاون - وظایف - گسترش - خاطرنشان - اشاره - تصمیم - افزایش - ترویج - ایجاد - فرهنگ -

نظر شما در مورد : ایجاد زمینه برای گسترش کارآفرینی هدف کانون کارآفرینان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها