مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41989 -تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 -ساعت : 18:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۹ دی انقلاب سوم بوده است

نماینده ولی فقیه در مازندران:

۹ دی انقلاب سوم بوده است

مازندشورا: ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت حماسه ۹ دی از آن به عنوان انقلاب سوم یاد کرد و گفت: مردم در این حماسه چشم فتنه را کور کردند.

مازندشورا: آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری با تاکید بر شرکت پرشور در مراسم ۹ دی از آن به عنوان انقلاب سوم یاد کرد و گفت: این حماسه باطل کننده سحر و در واقع جنگ احزاب بوده است و دشمن باید آروزی حمله به ایران را به گور برد.

وی با تاکید بر اینکه نباید کاری کنیم که مردم اعتماد خود را از دست دهند افزود: تبلیغات ما به سمت پیشرفت و تعالی دین و هدفدار است و باید مردم با به سوی هدف مقدس سوق دهیم.

آیت الله طبرسی همچنین با اشاره به شکست ترامپ در زورآزمایی جهانی ادامه داد: ترامپ در مسئله قدس شکست خورد زیرا قدس مربوط به مسلمین است.

وی همچنین با اشاره به لایحه بودجه سال ۹۷ تصریح کرد: گرانی بنزین و قطع یارانه ها به نفع مردم نیست و احزاب و نمایندگان نیز وقت خود را صرف مسائل جزیی و عزل مدیران نکنند.

امام جمعه ساری،  همچنین با تسلیت به مناسبت سالروز وقات حضرت معصومه (س)؛ معرفی زنان بافضلیت در جامعه را امری مهم برشمرد و تاکید کرد: باید به بانوان با فضیلت اسلامی در خطبه ها و جامعه اشاره کنیم و نباید دنبال الگوهای فساد باشیم.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکید - همچنین - اشاره - جامعه - احزاب - طبرسی - انقلاب - نباید -

نظر شما در مورد : ۹ دی انقلاب سوم بوده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*