۹ دی انقلاب سوم بوده است

تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 - ساعت : 18:22

کد مطلب: 41989 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده ولی فقیه در مازندران:

۹ دی انقلاب سوم بوده است

مازندشورا: ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت حماسه ۹ دی از آن به عنوان انقلاب سوم یاد کرد و گفت: مردم در این حماسه چشم فتنه را کور کردند.

مازندشورا: آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری با تاکید بر شرکت پرشور در مراسم ۹ دی از آن به عنوان انقلاب سوم یاد کرد و گفت: این حماسه باطل کننده سحر و در واقع جنگ احزاب بوده است و دشمن باید آروزی حمله به ایران را به گور برد.

وی با تاکید بر اینکه نباید کاری کنیم که مردم اعتماد خود را از دست دهند افزود: تبلیغات ما به سمت پیشرفت و تعالی دین و هدفدار است و باید مردم با به سوی هدف مقدس سوق دهیم.

آیت الله طبرسی همچنین با اشاره به شکست ترامپ در زورآزمایی جهانی ادامه داد: ترامپ در مسئله قدس شکست خورد زیرا قدس مربوط به مسلمین است.

وی همچنین با اشاره به لایحه بودجه سال ۹۷ تصریح کرد: گرانی بنزین و قطع یارانه ها به نفع مردم نیست و احزاب و نمایندگان نیز وقت خود را صرف مسائل جزیی و عزل مدیران نکنند.

امام جمعه ساری،  همچنین با تسلیت به مناسبت سالروز وقات حضرت معصومه (س)؛ معرفی زنان بافضلیت در جامعه را امری مهم برشمرد و تاکید کرد: باید به بانوان با فضیلت اسلامی در خطبه ها و جامعه اشاره کنیم و نباید دنبال الگوهای فساد باشیم.


منبع : مهر

برچسب ها : #تاکید #همچنین #اشاره #جامعه #احزاب #طبرسی #انقلاب #نباید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۹ دی انقلاب سوم بوده است

*

*


X https://sport45.site/