رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 - ساعت : 21:13

کد مطلب: 41991 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه گلوگاه:

رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

مازندشورا: خطیب جمعه شهرستان گلوگاه گفت: رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کنند و با سخنرانی‌های خود مبانی انقلاب را یکی پس از دیگری بیان می‌کند که امت اسلامی گمراه نشوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی اظهار کرد: امر و نهی الهی انسان را به خدا نزدیک می‌کند، هر چیزی که ما را به خدا نزدیک کند برای‌مان بسیار اهمیت دارد و باید انجام شود.

وی ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) افزود: از اهل بیت باید تقدیر و تشکر کنیم و باید بدانیم چرا خداوند در قرآن از اهل بیت این همه تجلیل کرده است و آنها را معصوم معرفی کرده است، خدای کریم برای اینکه خود را به ما معرفی کند اهل بیت را معرفی کرده است، هر کسی از کمالات برخوردار باید او نماینده خدا است.

امام جمعه شهرستان گلوگاه بیان کرد: الگوی منطقه تغییر کرد به این معنا که مردم سالاری دینی در کل خاور میانه و غرب آسیا جایگاه خود را پیدا می کند، مردم سالاری دینی که به عنوان نقشه مهم جمهوری اسلامی در جهت تحقق اسلام ناب است در حال عبور از مرزهای ایران و کشورهای اسلامی است.

این مسؤول مطرح کرد: همه زندان‌ها و شکنجه‌ها برای به هم زدن الگوی مردم سالاری دینی است تا نگذارند ملت ها به اسلام ناب محمدی توجه کنند در گذشته الگوی لیبرالیستی و آمریکایی که در منطقه حاکم بود که اکنون هم در چند کشور در خاورمیانه وجود دارد.

میراحمدی گفت: افشاگری و بیداری به معنا واقعی کلمه اتفاق افتاد، هوشیاری و بصیرت بین‌المللی اتفاق افتاد و همه متوجه شدند که آمریکا در حال چپاول منطقه است و کل عالم را برای خود می‌خواهد، دیگر با توپ و تانک نمی‌تواند حکومت کند و امروز این الگو برداشته شد.

وی تصریح کرد: در این شطرنج سیاسی منطقه آمریکا متوجه باخت خود شده است و جمهوری اسلامی ایران آن چنان در مغز استخوان آنها نفوذ کرده که امکان حضور آمریکا وجود ندارد به خصوص پس از پیروزی‌های پی در پی و معجزه‌آسا که در سوریه و عراق نصیب ایران شد همه نقشه‌های آمریکایی‌ها را به نفع انقلاب تمام کرد و از این بابت باید خدا را شاکر باشیم.

وی با اشاره به اهداف آمریکا بیان کرد: دومین عاملی که سبب شد آمریکایی‌ها نتوانند با ما جنگ نظامی داشته باشند این است که آمریکا دیگر نمی‌تواند مبارزه نظامی کند زیرا هر جا مبارزه نظامی داشته با شکست رو برو شد و نتیجه معکوس گرفته است.

خطیب جمعه گلوگاه تاکید کرد: یک راه برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی برای آنها وجود دارد که آن یارگیری در درون کشورمان است، یارانی که در داخل کشور می‌گیرد معاندان نظامند، به هر دلیلی نظام را قبول ندارند و اسلام را قبول نمی‌کنند، این افراد به دنبال جریان‌های فکری خارج از نظام جمهوری اسلامی هستند.

میراحمدی در ادامه گفت: گروه دیگری که می‌توانند با آمریکا متهد شوند کسانی هستند که تا چندی پیش موافق نظام بودند به هر دلیلی امروز خود را از آن دور می‌کنند و می‌خواهند برای مبارزه انگشت‌نما باشند، انسان‌های ساده‌لوح دسته سوم افرادی هستند که فریب خوردند و قدرت تشخیص مسائل اجتماعی و تشخیص حق از باطل را ندارند.

وی یادآور شد: باید تا جایی که امکان دارد این افراد را نجات دهیم، همه ما باید به دنبال نجات افرادی باشیم که در حال دور شدن از راه درست هستند باشیم.

امام جمعه شهرستان گلوگاه افزود: رهبر انقلاب اسلامی در جریان فتنه ۸۸ در ابتدا بسیار نصیحت کرد، و رهبرانه و امام گونه از آنان خواست از انقلابی بودن دور نشوند اما آنها گوش نمی‌کردند.

میراحمدی عنوان کرد: رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند و با سخنرانی‌های خود مبانی انقلاب را یکی پس از دیگری بیان می‌کنند که امت اسلامی گمراه نشوند.

وی در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره کرد: واردات کالای چینی و ماشین‌های خارجی به شدت به اقتصاد کشور لطمه وارد می‌کند و اینگونه دشمن می‌خواهد فتنه جدیدی به نام فتنه اقتصادی در کشور راه‌اندازی کند، این فتنه از سوی انسان‌های بیمار صورت می‌گیرد.

این مسؤول در پایان افزود: دشمن روز به روز حلقه اقتصادی را تنگ‌تر می‌کند زیرا شیاطین داخلی با آنها همکاری می‌کنند، اگر در داخل کشور کسانی نباشند که با دشمن متحد شوند به هیچ عنوان آمریکا توانایی مقابله با ما را نخواهد داشت.

۳۱۴۱/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آمریکا #اسلامی #انقلاب #می‌کند #گلوگاه #جمهوری #میراحمدی #منطقه #عنوان #نظامی #باشیم #مبارزه #اسلام #سالاری #الگوی #دنبال #شهرستان #اقتصادی #افزود #معرفی #می‌گیرد #دلیلی #نشوند #اقتصاد #باشند #ندارند #افراد #کسانی #افرادی #دیگری #تشخیص #انسان‌های #افتاد #بسیار #مسؤول #نزدیک #کامل‌تر #ساختمان #اتفاق #متوجه #امکان #آمریکایی‌ها #امروز #نمی‌تواند #می‌خواهد #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

*

*


X https://sport45.site/