مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 41991 -تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 -ساعت : 21:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

امام جمعه گلوگاه:

رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

مازندشورا: خطیب جمعه شهرستان گلوگاه گفت: رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کنند و با سخنرانی‌های خود مبانی انقلاب را یکی پس از دیگری بیان می‌کند که امت اسلامی گمراه نشوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی اظهار کرد: امر و نهی الهی انسان را به خدا نزدیک می‌کند، هر چیزی که ما را به خدا نزدیک کند برای‌مان بسیار اهمیت دارد و باید انجام شود.

وی ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) افزود: از اهل بیت باید تقدیر و تشکر کنیم و باید بدانیم چرا خداوند در قرآن از اهل بیت این همه تجلیل کرده است و آنها را معصوم معرفی کرده است، خدای کریم برای اینکه خود را به ما معرفی کند اهل بیت را معرفی کرده است، هر کسی از کمالات برخوردار باید او نماینده خدا است.

امام جمعه شهرستان گلوگاه بیان کرد: الگوی منطقه تغییر کرد به این معنا که مردم سالاری دینی در کل خاور میانه و غرب آسیا جایگاه خود را پیدا می کند، مردم سالاری دینی که به عنوان نقشه مهم جمهوری اسلامی در جهت تحقق اسلام ناب است در حال عبور از مرزهای ایران و کشورهای اسلامی است.

این مسؤول مطرح کرد: همه زندان‌ها و شکنجه‌ها برای به هم زدن الگوی مردم سالاری دینی است تا نگذارند ملت ها به اسلام ناب محمدی توجه کنند در گذشته الگوی لیبرالیستی و آمریکایی که در منطقه حاکم بود که اکنون هم در چند کشور در خاورمیانه وجود دارد.

میراحمدی گفت: افشاگری و بیداری به معنا واقعی کلمه اتفاق افتاد، هوشیاری و بصیرت بین‌المللی اتفاق افتاد و همه متوجه شدند که آمریکا در حال چپاول منطقه است و کل عالم را برای خود می‌خواهد، دیگر با توپ و تانک نمی‌تواند حکومت کند و امروز این الگو برداشته شد.

وی تصریح کرد: در این شطرنج سیاسی منطقه آمریکا متوجه باخت خود شده است و جمهوری اسلامی ایران آن چنان در مغز استخوان آنها نفوذ کرده که امکان حضور آمریکا وجود ندارد به خصوص پس از پیروزی‌های پی در پی و معجزه‌آسا که در سوریه و عراق نصیب ایران شد همه نقشه‌های آمریکایی‌ها را به نفع انقلاب تمام کرد و از این بابت باید خدا را شاکر باشیم.

وی با اشاره به اهداف آمریکا بیان کرد: دومین عاملی که سبب شد آمریکایی‌ها نتوانند با ما جنگ نظامی داشته باشند این است که آمریکا دیگر نمی‌تواند مبارزه نظامی کند زیرا هر جا مبارزه نظامی داشته با شکست رو برو شد و نتیجه معکوس گرفته است.

خطیب جمعه گلوگاه تاکید کرد: یک راه برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی برای آنها وجود دارد که آن یارگیری در درون کشورمان است، یارانی که در داخل کشور می‌گیرد معاندان نظامند، به هر دلیلی نظام را قبول ندارند و اسلام را قبول نمی‌کنند، این افراد به دنبال جریان‌های فکری خارج از نظام جمهوری اسلامی هستند.

میراحمدی در ادامه گفت: گروه دیگری که می‌توانند با آمریکا متهد شوند کسانی هستند که تا چندی پیش موافق نظام بودند به هر دلیلی امروز خود را از آن دور می‌کنند و می‌خواهند برای مبارزه انگشت‌نما باشند، انسان‌های ساده‌لوح دسته سوم افرادی هستند که فریب خوردند و قدرت تشخیص مسائل اجتماعی و تشخیص حق از باطل را ندارند.

وی یادآور شد: باید تا جایی که امکان دارد این افراد را نجات دهیم، همه ما باید به دنبال نجات افرادی باشیم که در حال دور شدن از راه درست هستند باشیم.

امام جمعه شهرستان گلوگاه افزود: رهبر انقلاب اسلامی در جریان فتنه ۸۸ در ابتدا بسیار نصیحت کرد، و رهبرانه و امام گونه از آنان خواست از انقلابی بودن دور نشوند اما آنها گوش نمی‌کردند.

میراحمدی عنوان کرد: رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند و با سخنرانی‌های خود مبانی انقلاب را یکی پس از دیگری بیان می‌کنند که امت اسلامی گمراه نشوند.

وی در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره کرد: واردات کالای چینی و ماشین‌های خارجی به شدت به اقتصاد کشور لطمه وارد می‌کند و اینگونه دشمن می‌خواهد فتنه جدیدی به نام فتنه اقتصادی در کشور راه‌اندازی کند، این فتنه از سوی انسان‌های بیمار صورت می‌گیرد.

این مسؤول در پایان افزود: دشمن روز به روز حلقه اقتصادی را تنگ‌تر می‌کند زیرا شیاطین داخلی با آنها همکاری می‌کنند، اگر در داخل کشور کسانی نباشند که با دشمن متحد شوند به هیچ عنوان آمریکا توانایی مقابله با ما را نخواهد داشت.

۳۱۴۱/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - اسلامی - انقلاب - می‌کند - گلوگاه - جمهوری - میراحمدی - منطقه - عنوان - نظامی - باشیم - مبارزه - اسلام - سالاری - الگوی - دنبال - شهرستان - اقتصادی - افزود - معرفی - می‌گیرد - دلیلی - نشوند - اقتصاد - باشند - ندارند - افراد - کسانی - افرادی - دیگری - تشخیص - انسان‌های - افتاد - بسیار - مسؤول - نزدیک - کامل‌تر - ساختمان - اتفاق - متوجه - امکان - آمریکایی‌ها - امروز - نمی‌تواند - می‌خواهد - اشاره -

نظر شما در مورد : رهبر انقلاب ساختمان انقلاب را روز به روز کامل‌تر می‌کند/دشمن به دنبال فتنه اقتصادی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*