تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم

تاریخ انتشار : جمعه 08 دی 1396 - ساعت : 21:13

کد مطلب: 41992 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه تنکابن:

تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم

مازندشورا: امام جمعه تنکابن گفت: ما تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم و اجازه اقدام به هیچ فتنه‌گری را نخواهیم داد ولو این‌که اگر لازم باشد بار دیگر حماسه ۹ دی را در این شهرستان به‌تنهایی بنا می‌کنیم تا بساط این‌ها را از این شهرستان جمع کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به حماسه‌آفرینی مردم در ۹دی اظهار کرد: مردم در مقابل فتنه آمریکایی، رژیم صهیونیستی و انگلیسی حماسه آفریدند.

وی با بیان اینکه فتنه در تاریخ اسلام سابقه دارد، افزود: عامل ریاست‌طلبی، خودمحوری، دنیاطلبی است که هرکس در دل داشته باشد از هیچ فتنه‌ای باک ندارد و دست به هر جنایتی می‌زند.

امام‌جمعه تنکابن با اشاره به اینکه کار فتنه‌گران در سال ۸۸ به‌جایی رسید که شعار علیه نظام سر دادند، گفت: تاکنون از این حرکت اعلام برائت نیز نکردند و عجیب اینکه هنوز هم می‌گویند ما هم در خط امام هستیم!

 این مسؤول متذکر شد: اسرائیل از حرکات آنان حمایت کرد اما طرفداران فتنه هنوز هم نمی‌خواهند آنها را رها کنند.

 پوراکبر ادامه داد: در این شهرستان هنوز بالای منبر از آدم ممنوع‌تصویر با عظمت تجلیل می‌شود‌، شما هنوز هم دارید راه فتنه را ادامه می‌دهید و انتظار دارید که من طلبه امام‌جمعه این شهر در مقابل‌تان سکوت کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم و اجازه اقدام به هیچ فتنه‌گری را نخواهیم داد ولو این‌که اگر لازم باشد بار دیگر حماسه ۹ دی را در این شهرستان به‌تنهایی بنا می‌کنیم تا بساط این‌ها را از این شهرستان جمع کنیم.

۸۶۰۴۳/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرستان #تنکابن #فتنه‌گران #هستیم #اینکه #ادامه #دارید #اشاره #حماسه #امام‌جمعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم

*

*


X https://sport45.site/