مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4204 -تاریخ انتشار : شنبه 19 تیر 1395 -ساعت : 09:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران:

طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های برقی خوب پیش‌ نرفته است

مازندشورا: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: باید روند جایگزینی موتورسیکلت‌های برقی با سرعت بیشتری پیگیری شود.

مازندشورا:

بلدیه| اسماعیل دوستی با اشاره به تخصیص یارانه به خریداران موتورسیکلت‌های برقی در شهر تهران گفت: بانک شهر این آمادگی را دارد که به متقاضیان وام کم بهره اختصاص دهد.
وی افزود: در بانک شهر مبلغی را  تخصیص دادیم تا به این متقاضیان یارانه دهیم و حوزه معاونت حمل و نقل شهرداری تهران نیز در حال پیگیری بود و امیدواریم  با تغییر در این معاونت  و حضور مازیار حسینی، روند جایگزینی موتور سیکلت‌های برقی مسکوت نمانده و هرچه سریعتر به نتیجه ای مثبت برسد.
وی وزارت صنعت را اصلی ترین نهاد برای تعطیل کردن کارخانه‌های تولید موتورسیکلت کاربراتوری دانست و خاطرنشان کرد: شک نکنید که یک روز موتورسیکلت های برقی جایگزین موتور سیکلت‌های کاربراتوری خواهند شد. با توجه به اینکه قیمت موتورهای برقی بسیار بالاست و جایگزینی آن برای افراد بسیار سخت است باید حمایت هایی در نظر گرفته شود تا این کار انجام شود.
وی تاکید کرد: طرح جایگزینی موتورهای برقی آنطور که خواستیم پیش نرفته و تا کنون نتواسته‌ایم این مسئله را بر اساس پیش بینی ها جلو بریم؛ چراکه بخش خصوصی و کارخانه‌ها آمادگی لازم را ندارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جایگزینی - تهران - سیکلت‌های - موتورسیکلت - موتورهای - بسیار - موتور - کاربراتوری - آمادگی - موتورسیکلت‌های - نرفته - تخصیص - یارانه - متقاضیان -

نظر شما در مورد : طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های برقی خوب پیش‌ نرفته است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها