مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4208 -تاریخ انتشار : شنبه 19 تیر 1395 -ساعت : 10:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قناعتی:

اول مهر پایان مهلت دادستان به پرونده ساختمان علاء الدین

مازندشورا: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از پایان مهلت دادستان تهران به پرونده تخریب طبقه هفتم ساختمان علاالدین تا اول مهرماه خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| ابوالفضل قناعتی از پیگیری موضوع تخریب طبقه هفتم ساختمان علاالدین که بنا به حکم قضایی باید تخریب شود، از سوی دو عضو شورای شهر خبر داد و گفت : با مراجعه به دادستان تهران برای تعیین تکلیف این ساختمان شد پیگیری لازم به عمل آمد به طوری که دادستان اعلام کرد که مسئولان علاءالدین یک برنامه سه ماهه برای تخریب طبقه هفتم ارائه کرده اند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر اساس برنامه ارائه شده زمانبندی مشخصی برای تخریب دیوارها، جمع آوری لوله ها و ستون ها تعیین شده است به طوری که از ابتدای تیرماه این مهلت آغاز شده است.
قناعتی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی دادستان تهران ، شهردار منطقه برای تخریب طبقه هفتم با پیمانکار قرار داد بسته است که اگر تا سه ماه دیگر اقدام موثر صورت نگرفت، شهردار منطقه راسا با حکم دادستان تهران ورود پیدا کرده و اقدام به تخریب می کند.
وی خاطر نشان کرد: این برنامه در حالی دنبال می شود که از دادستان تهران خواسته ایم ، اگر تا یک ماه دیگر طبق برنامه زمانبندی کار جلو نرفته باشد زمان بیشتری قائل نشوند و نسبت به تخریب از سوی شهرداری اقدام شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخریب - دادستان - تهران - برنامه - اقدام - ساختمان - قناعتی - شهردار - منطقه - زمانبندی - تعیین - پیگیری - شورای - ارائه - افزود -

نظر شما در مورد : اول مهر پایان مهلت دادستان به پرونده ساختمان علاء الدین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها