مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4212 -تاریخ انتشار : شنبه 19 تیر 1395 -ساعت : 10:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران:

300 مکان ورزشی استاندارد ساخته شده است

مازندشورا: معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران ضمن اعلام این خبر که مکان های ورزشی جدیدی با استانداردهای بالا ساخته می شود، گفت: اولویت برنامه های ورزش در سال 95 به بخش بانوان اختصاص داده می شود.

مازندشورا:

بلدیه|عباس جدیدی به سوله های بحران که مدت زمانی است به ورزش بانوان اختصاص داده شده، اشاره کرد و ادامه داد: در زمان ایجاد سوله های بحران، این سوله ها به عنوان انبار دیده شد، بنابراین مکان مناسبی برای ورزش بانوان نیست و نمی توان این جایگاه ها را به آنها اختصاص داد.به گفته این عضو شورای اسلامی شهر تهران؛ در سال گذشته سوله های بحران به ورزش بانوان اختصاص پیدا کرد تا این قشر از جا و مکان محروم نمانند و بتوانند ورزش کنند.
جدیدی با تاکید بر اینکه از این سوله ها نمی توان هم زمان به عنوان باشگاه ورزشی بانوان و سوله بحران استفاده کرد، ادامه داد: این مسئله در عمل اجرایی نخواهد بود در همین راستا با تصمیم و همفکری اعضای شورا 380 سوله بحران طی 2 سال آینده از حالت باشگاه ورزشی خارج و تحویل داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه معتقدیم باید منزلت و شان بانوان حفظ شود، اظهار کرد: امروز شاهد ساخت 300 مکان ورزشی دارای استاندارد هستیم که می توان با برنامه ریزی سانس های ویژه ای را به بانوان اختصاص داد.

وی ادامه داد: این مسئله به این معنا نیست که بانوانی که در این سوله ها اقدام به ورزش می کردند از ورزش محروم بمانند، بلکه باید گفت در سال جاری در ورزشگاه ها سانس های ویژه ای به این قشر از جامعه اختصاص خواهیم داد چرا که بانوان باید در بهترین اماکن ورزشی که ساخته ایم ورزش کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بانوان - بحران - ورزشی - اختصاص - ادامه - محروم - اینکه - مسئله - باشگاه - عنوان - شورای - استاندارد - ساخته - جدیدی - اسلامی -

نظر شما در مورد : 300 مکان ورزشی استاندارد ساخته شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها