مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 422 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 دی 1393 -ساعت : 07:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جناب آقای استاندار دوستان به شما علاقه مندند؛ به خواسته هایشان توجه کنید

علی اعظم بیگلریان ؛ رییس ستاد سابق روحانی در کلاردشت؛

جناب آقای استاندار دوستان به شما علاقه مندند؛ به خواسته هایشان توجه کنید

مازند شورا: علی اعظم بیگلریان رئیس ستاد دکتر روحانی و مسئول کانون تدبیر و امید شهرستان کلاردشت با نگارش دلگویه ای ضمن دعوت همه فعالین ستاد روحانی به حمایت از استاندار، استاندار مازندران را نیز به شنیدن درد و دل دوستان خود دعوت نمود. متن کامل این دلگویه درادامه می آید.

مازند شورا: هفته گذشته، کلاردشت میزبان روسای ستاد سابق دکتر روحانی در مازندران بود. اگرچه ضد و نقیض هایی از درگیری لفظی تا صدور بیانیه حمایتی پیرامون ماه عسل این نشست منتشر شده است اما به دلیل آنکه برخی از کسانی که اسامی آنها به عنوان امضا کنندگان بیانیه منتشر شده بود، امضای خود را تکذیب نمودند لذا این پایگاه خبری از انتشار بیانیه حمایتی کلاردشت ممانعت نمود. در ادامه در واکنش به نشست کلاردشت لطف الله محمد نژاد با ارسال نامه ای برای مازند شورا خطاب به لطف الله آجدانی نسبت به صدور این بیانیه اعتراض نمود. اینک نیز علی اعظم بیگلریان رئیس ستاد دکتر روحانی و مسئول کانون تدبیر و امید شهرستان کلاردشت با نگارش دلگویه ای ضمن دعوت همه فعالین ستاد روحانی به حمایت از استاندار، استاندار مازندران را نیز به شنیدن درد و دل دوستان خود دعوت نمود. متن کامل این دلگویه درادامه می آید.

درد دل دوستانه با یاران وفادار و روسای ستاد دکتر روحانی مازندارن

زمانی که دکتر حسن روحانی پا به عرصه انتخابات نهاد و هنوز جامعه شناخت کافی و لازمه از ایشان نداشتند من و شما به طور خیلی مخفیانه و حتی با فشار های بسیار بالا اقدام به حمایت از مردی نمودیم که امروز سکان حمایت از کشور عزیزمان را بر عهده گرفته و همچون کوهی استوار در صحنه داخلی و خارجی قرار گرفته و مقام عظمای ولایت هم کراراً از ایشان و دولت تدبیر امید حمایت کردند.

امروز شیطنت هایی در استان در جهت تضعیف استاندارد محبوب به گوش می رسد، چه زیباست ما یاران قدیمی و کسانی که همت و پافشاری نمودیم، دکتر ربیع فلاح به عنوان استاندار دیار علویان در دولت تدبیر امید پا به عرصه خدمت قرار نهادیم چه کسانی می خواهند بر ما رخنه کنند که این گونه فردی از جنس خودمان می باشد را مورد حجمه و تاخت و تاز قرار می دهند و گاهاً خدایی نکرده از زبان دوستان هم این آواز و آهنگ را نغمه سرایی می کنند.

وقتی در نشست ها و در جلسات خصوصی ستاد گرد هم می آییم و همه متفق القول هستیم که حمایت از فلاح را جزء اهداف بزرگ خود می دانیم. هر چند گلایه ها و خرده هایی از ایشان داریم که امید است با درایت استاندار محترم خواسته هایی بر حق دوستان هم مورد توجه قرار گیرد. امروز برخی از آقایان در لباس دوستی  با ما در جهت رسیدن به مقاصد و مناصب خودشان اعضای ستاد را مورد حمله قرار می دهند و همین آقایان می گویند مگر ستاد چه کرده است.

آیا اینان نمی دانند شما یاران فداکار با خانواده خودتان پوستر و بنر تبلیغاتی دکتر روحانی را در کوچه و پس کوچه ها نصب می کردید. جناب آقای استاندار دوستان به شما علاقه مندند و دوست دارند که به درد دل خواسته هایی به حق آنان توجه گردد تا شیطنت بازان نتوانند این گونه رسوخ و انشقاق نمایند که یقینا حضرت عالی با تدبیر و توانمندی که در شما سراغ داریم آرزوهای آنان را محقق نخواهید کرد.

با سپاس
رئیس ستاد دکتر روحانی و مسئول کانون تدبیر و امید شهرستان کلاردشت
جانباز و رزمنده 8 سال دفاع مقدس برادر شما علی اعظم بیگلریان

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - علی اعظم بیگلریان - ربیع فلاح - کلاردشت - بیانیه - محمد نژاد - آجدانی - -

نظر شما در مورد : جناب آقای استاندار دوستان به شما علاقه مندند؛ به خواسته هایشان توجه کنید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها