تشکیل جلسه شورای مرکزی جمنا در  مازندران با حضور وزیر اسبق ورزش و جوانان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 دی 1396 - ساعت : 18:21

کد مطلب: 42321 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی جمنا در مازندران خبر داد

تشکیل جلسه شورای مرکزی جمنا در مازندران با حضور وزیر اسبق ورزش و جوانان

مازندشورا: سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران از تشکیل جلسه شورای مرکزی جمنا در مازندران با حضور وزیر اسبق ورزش و جوانان در استان خبر داد.

مازندشورا:شکرالله رضازاده  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از برگزاری جلسه شورای دبیران ۲۲ شهرستان  جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان مازندران با حضور محمد عباسی وزیر اسبق تعاون و کار و نیز ورزش و جوانان در ساری خبر داد. 

وی با بیان اینکه عباسی که از سوی شورای مرکزی جمنا در تهران به‌عنوان رابط سه استان شمالی برگزیده شد، افزود: بر این اساس عباسی یک روز را به حضور در مازندران اختصاص داده است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه در این روز سه برنامه کاری از جمله دیدار با نماینده ولی فقیه در استان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: نخست صبح در خدمت مسؤولان تشکلات همسو بودیم که این جلسه تا نزدیک اذان ظهر به طول کشیده است.


رضازاده ادامه داد:  در این جلسه مسؤولان استانی تشکلات همسو به صورت شفاف و صریح نقطه نظرات خود را بیان کردند.

وی همچنین  آمادگی کامل نیروهای جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی استان برای همکاری تنگاتنگ با جمنا خبر داد و گفت: اعضا به طور مشخص خواهان رویکردی مشترک در انتخابات آتی مجلس شدند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران افزود: در عصر هم جلسه‌ای با حضور دبیران جمنا در شهرستان‌های استان داشتیم که در آن جلسه دبیران نکاتی را از جمله ضرورت حضور موثرتر در صحنه‌های مختلف را عنوان کردند که در انتهای جلسه، عباسی مواردی را ناظر به  مواردی را بیان کردند.

لازم بذکر است در این جلسات حجت‌الاسلام نصرالدین یعقوبی رئیس جمنا در استان و نیز محمداسماعیل امامزاده دبیر جمنا در مازندران حضور داشتند.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #نیروهای #عباسی #مردمی #انقلاب #شورای #دبیران #سخنگوی #اسلامی #تشکلات #انتهای #مواردی #مسؤولان #اینکه #جوانان #مرکزی #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تشکیل جلسه شورای مرکزی جمنا در مازندران با حضور وزیر اسبق ورزش و جوانان

*

*


X https://sport45.site/