آغاز پروازهای دائمی تهران ـ ساری از چند روز آینده

تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 دی 1396 - ساعت : 18:21

کد مطلب: 42322 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران خبر داد؛

آغاز پروازهای دائمی تهران ـ ساری از چند روز آینده

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: پروازهای دائمی تهران ـ ساری به‌طور منظم از روزهای آینده آغاز می‌شود.

مازندشورا: محمد اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین برقراری پروازهای روزانه تهران ـ ساری اظهار کرد: حمل و نقل و زیرساخت‌های حمل و نقل هم جزو لوازم توسعه و هم شتاب‌دهنده به توسعه است.

وی با بیان اینکه در مازندران به دلایل گوناگون در بخش حمل و نقل فقط به جاده توجه شده است، افزود: متأسفانه به بحث حمل و نقل ترکیبی و سایر سرفصل‌ها مانند ریل، دریا و هوا با وجود سه فرودگاه خیلی کم‌توجه شده است.

استاندار مازندران  ادامه داد: اگر دنیا در بحث گردشگری پیشرفت کرده است، به‌دلیل این بوده که گردشگری مدیریت‌شده را پایه‌گذاری کرده و توانسته است بر زنجیره به‌هم‌پیوسته گردشگری سرمایه‌گذاری کند تا مردم بتوانند از یک سرویس تعریف‌شده و ایمن بهره‌مند شوند.

این مسؤول بیان کرد: امیدواریم با دائمی شدن پروازهای منطقه خزر و حمل و نقل ریلی این منطقه که برای ما دو آیتم اساسی راهبردی است، در مازندران شکل بگیرد.

اسلامی خاطرنشان کرد: اگرچه با ایران‌ایر پرواز به شهرهای مختلف داشته‌ایم، امیدواریم با پروازهای منظم که با تهران شروع می‌شود، بتوانیم برای فعالان و مردم رفت و آمد سریع و دسترسی آسان به پایتخت را آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه با همت شرکت ایران‌ایر این پرواز از روزهای آینده برقرار خواهد شد، یادآور شد: امیدواریم شاهد این باشیم که این امر وارد زندگی مردم شده تا رفت و آمد به استان را آسان تجربه کنند.

استاندار مازندران افزود: این پرواز به‌عنوان یک هاب منطقه‌ای ویژگی ارزشمندی دارد و می‌تواند کانکشنی با برد بلندتر را هم فراهم کند و تحرک بیشتری در فرودگاه ساری ایجاد شود.

این مسؤول ادامه داد: امیدواریم با کار برای مردم در شرایطی که بلندگوهای ناامیدی متأسفانه متأثر از یک سری شرایط که در منطقه فعالیت می‌کرده و می‌کند به آنان امید و زندگی دهیم و شرایطی مهیا شود تا دغدغه‌های مردم برطرف شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: برخی اقدامات ساده تأثیرگذاری خوبی دارد و رشد جهشی ایجاد می‌کند که حمل و نقل در این اقدام هم رشد جهشی داشته و هم به توسعه هم کمک می‌کند.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #پروازهای #امیدواریم #پرواز #استاندار #گردشگری #منطقه #توسعه #تهران #اسلامی #خاطرنشان #می‌کند #ایران‌ایر #شرایطی #زندگی #متأسفانه #آینده #دائمی #اینکه #افزود #فرودگاه #مسؤول

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز پروازهای دائمی تهران ـ ساری از چند روز آینده

*

*


X https://sport45.site/